Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még itthon olyan munkavona...

Van még itthon olyan munkavonalú NJ tenyésztő aki a minőségre törekszik és nem a menyiségre? Boxer kutyába láttam olyan tenyésztőt aki évente max 2 almot csinál. Nj-nél láttam oldalon hogy egy évben 3-4 alom van.

Figyelt kérdés
A két kutya közül szeretném az egyik fajtát.

2013. febr. 27. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
A munkások általában a minőséget részesítik előnyben. Rossz párosításból nem lesznek jó kutyák.Biztosan találsz olyan tenyésztőt, akinél évi 1 alom van. Az még a boxeres 2-nél is kevesebb.
2013. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Valletta ***** válasza:
Szerintem évi két alom nem kevés (bár ugye attól is függ, hány szukája van), de javítsatok ki ha nem így van.
2013. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
1 szukával nem tenyésztő senki sem.
2013. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Miért? Azért mert nem vállal be 5 kutyát, ha azokat nem tudja eltartani? Van olyan tenyésztő, akinek 1 szukája van, mégis különb almokat hoz le, mint a másik egy tucat kutyával.

A tenyésztés nem a mennyiségtől függ, hanem a minőségtől.

2013. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a honlap sem mindig mérvadó. Lehet a gazdinál ellik a szuka, csak az adott tenyészet neve alatt. Akinek egy szukája van, és azt elleti folyamatosan szerintem sem tenyésztő. 2-3 szuka egy tenyészetben teljesen normális. + ha még vannak ott nyugdijas szukák is, az egy külön jó pont, mert azt jelenti meg vannak becsülve.
2013. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van, ahol hiába van pl. 3-4 szuka, még csak évente sincs alom, ha a tenyészcéloknak nem találnak megfelelő kant v ilyesmi.

Ők munkavonalasak, nézd meg őket:

[link]

2013. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy csak egy szukája lenne. Csak egyet ellet. A többi pihen, esetleg nem talált nekik megfelelő kant.
2013. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Steinart kennelt
2013. febr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 14:28

:))) Pont ő az, aki évente nem kevés almot hoz le. A kérdezőnek meg, ugye, az a mérvadó, mennyi alom is van egy tenyésztőnél évente.

2013. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!