Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi kölyök kutyának...

Kaukázusi kölyök kutyának mennyi tápot kell adni?

Figyelt kérdés

2 hónapos kaukázusi kölyök kutyám van. Naponta 4x etetem junior kutyatáppal, junior kutyakonzervvel, és néha egy kis főt rizst is kap a felsoroltak mellé. A mennyiség után érdeklődnék, hogy miből mennyit érdemes adni neki (grammba). Nem akarom túletetni és keveset sem akarok adni neki. Ha van tippetek, hogy még mivel érdemes etetni, hogy egészségesen fejlődjön azt is megköszönném.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 28. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A tápra rá van írva az ajánlott etetési útmutató, napi bontásban. A konzervet hanyagolnám a helyetekben, mert amelyik jobb minőség és nem csak vizet tartalmaz, az már olyan drága, h ennyi erővel csirkemellet is vehettek neki.

Milyen tápot kap? Ugye nem Pedigree, Darling, Chapi és társai közül vmelyik?

2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olvastam is csak soknak találom, az alkalmanként kiírt mennyiséget egy 2 hónapos kutyának, azért is érdeklődök utána itt is. Pedigre-t kap, de ezek szerint akkor nem a legjobb... Megköszönném ha adnál egy tippet milyen tápot érdemes venni :)
2013. febr. 28. 13:44
 3/15 Yukióóóó ***** válasza:
a tenyésztő akitől vetted nem látott el hasznos információkkal ??? már bocsi !
2013. febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Oks :)

Igen, sajnos a pedigre tele van minden sz@rral, húst alig látott.

Árban mit tudtok megengedni magatoknak? Mondjuk havi szinten mennyit tudnátok költeni tápra?

2013. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem vettük, kaptuk egy ismerőstől. Aki nem tenyésztő.

Hát havi szinten egy 10-esre gondoltam, nem vagyok tisztába annyira ezekkel az árakkal. De ha kell az összeget tolhatjuk felfele is.

2013. febr. 28. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:

Brit Prémium, Brit Care, Josera, ezek már sokkal jobb tápok!

Aztán van ettől felfele is még, azok már jóval drágábbak.

Én azt mondom egyébként, h ez a 3 táp nem rossz, én etetnék ezzel, viszont zöldkagyló kivonatot adnék mellé kiegészítőként az izületek védelme miatt!

[link]


Bár a fehérjetartalom miatt inkább ezt venném, nem az elsőt:

[link]


Beltartalmilag ez a legjobb azok közül, amiket írtam:

[link]

2013. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. És akkor ezeken szintén van etetési útmutató? :)
2013. febr. 28. 14:33
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, de mindjárt megkeresem neked neten, h tudj hozzávetőlegesen kalkulálni egyet :)
2013. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Óvatosan, a kaukázusi pásztorkutya, jóval kevesebb kaja kell neki mint egy hasonló méretű masztiffnak. Szóval ne az etetési útmutató alapján etess, mert az túl sok lesz. A kaut szikáran kell tartani, ha végigsimítod az oldalát, érezd az utolsó bordákat.

Jobb lenne ha hússal etetnéd, olcsóbb és jobb is.

2013. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
én is soknak találtam, ezért is kérdeztem rá itt :) húst is fog kapni, de a tápot semmiképp nem akarom elhagyni.
2013. febr. 28. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!