Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyám-nak fél...

Mi baja van a kutyám-nak fél valamitől?

Figyelt kérdés
A kutyámon azt vettem észre hogy nem normális Bullmasztiffom van persze keverék de mostanába azt veszem észre hogy érdekesen viselkedik,ugatja a semmit,fél valamitől nem tom mi baja van és kezdek már én is ideges lenni hogy valami betegsége van esetleg szellem lehet?

#Állatok-Tevékenységei
2013. febr. 28. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szokott néha olyat csinálni, hogy a semmit morogja. Biztos vagyok benne, hogy érzékel olyankor ott valakit/valamit akinek/aminek nem kéne ott lennie.


Igazából ezt így nem tudhatod, hogy mitől van. Mennyit mozgatod a kutyát egyébként? Ha unatkozik is ugathat.


Ja és mennyire sűrűn csinálja ezt?

2013. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát már legalább 3 napja csinálja ezt.Mostanába nem tudom el vinni sétáltani mert félek hogy találkozik más kutyákkal és összeverekszik mert sok kutya szabadon van itt ahol lakok de nagy udvar meg nagy kertünk van oda tudom vinni ahol szaladgál egyépként 9 éves lesz idén
2013. febr. 28. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Lakásban csinálja?

Lehet fájdalma van valami miatt, lehet epilepszia előjele, lehet egy rossz felvett szokás.

Értem, hogy csak 3 napja csinálja, de akkor is oka van. Akár fizikai, akár mentális, ki kellene deríteni. Mert én ezekben a szellemet lát dolgokban egyáltalán nem hiszek...

2013. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már semmi baja el vittem sétálni és már nem csinálja egyépként a lakásba csinálta de köszönöm a válaszotokat
2013. febr. 28. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lakásban konkrétan egy pontot bámulva csinálja egy kutya, akkor tuti, hogy ott érzékel valamit. De ha már megoldódott, akkor mindegy. :) Örülök, hogy csak ennyi baja volt.
2013. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. márc. 2. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!