Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért depressziós a kutyám?

Miért depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés

Mostanában direkt többet foglalkozok vele. (nincs munkám így sok a szabadidőm).

Sokat sétálunk, néha-néha tanítgatom, de amik nekem fontosak (ül,marad,gyere,stb) azokat már tudja. Játszok vele egy csomót, fésülgetem, megnézem nincs-e benne kullancs, stb. Tehát tényleg sokat törődök vele.

Mégis mostanában (úgy 1 hónapja) rákapott arra, hogy a foteljába nekem elfordulva fekszik, sokszor leül mellém, de úgy hogy háttal nekem, és bebújik az ágy alá.

Ezt általában akkor csinálja, amikor nem vele foglalkozom. (főzés, párommal vagyok,stb..)

Ilyenkor nem foglalkozok vele, mert gondolom fel akarja magára hívni a figyelmet, de azzal, hogy bebúj az ágy alá, mintha menekülni/elbújni akarna. De mitől? Nem bántom, nem szoktam ráütni.


2013. febr. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki akarja belőled kényszeríteni, hogy foglalkozz vele. Ha ilyenkor elkezded münyürgetni, csak ráerősítesz erre a viselkedésére.
2013. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy úgymond "benyaltál" neki, és azt hiszi ő a falkavezér. Ennek olvass utána.
2013. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) Lehet, tényleg azt hiszi, hogy ő a falkavezér. Találtam egy oldalt, ahol elmondják, hogy hogyan kell falkavezérré válni, azokat alkalmazni fogom. Mondjuk ezt a heti 1x nem eszik dolgot nem tudom, hogy meddig tudnám csinálni, mert mindig olyan szép nagy szemekkel várja pontban 6órakkor a vacsorát:D
2013. márc. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!