Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csivavákró...

Mi a véleményetek a csivavákról? Csak olyan válaszát kérem aki hasznosat tud írni, magyarul tapasztalatból ír!

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 21:05
 1/8 intrepid ***** válasza:
Egérkutya.
2013. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
73%
ELÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!!!!! Keress rá a csivava kifejezésre, az utolsó kb kétszáz kérdés a TIÉD, olvasgasd azokat, kaptál választ bőven.
2013. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mond te nem tudsz olvasni , szerintem elég érthetően odaírtam:CSAK OLYAN VÁLASZÁT KÉREM AKI HASZNOSAT TUD ÍRNI!!

Nem tudom miért nem lehet ezt megérteni!!!!!!!!!!:(((((((

2013. febr. 28. 21:13
 4/8 sippara ***** válasza:
2013. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Jó ég ember, jó sok kérdést tettEl már fel!:D

Hogy mit gondolok róluk??

Tapasztalan gazdinak nem javasolnék ilyen kutyát, sem olyanoknak akik gyerekpótléknak hasznalnák. Nagyon könnyű elrontani és sokan sajnos el is rontják mert csak a kis rózsaszín táskás, boci szemű csivikéket látják....

Nagyon népszerű fajta, sokan szaporítják is teljesen elrontották már a fajtát 5-ből 4 szaporított, ideggyenge. Sokan nem is nevelik, szocializálják őket mert úr isten olyan kicsi, aranyos és törékeny. Olyan gazdiknak való akik kutyaként néznek rá és nem kis csuki rózsaszín flexin sétáltatják. Sokat ki lehet hozni belőlük csak akarni kell és nem kell elnézni nekik mindent.

2013. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édes istenem.

Abban a válaszban, aki a linkeket küldte, az első link, második kommentje az enyém, amire a "kedves" kérdező írt nekem egy privát levelet, amit most bemásolok, hogy lássátok, milyen magas értelmi szinttel rendelkezik a kérdező.:


Az üzenet küldője: anna2001

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: 02-21 14:02

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Kedves csivava tartók! Mennyibe kerül egy csivava havi ellátása, élelmezéssel, esetleges oltással együtt?

"neked inkább ne legyen kutyád... annyi eszed sincs, mint egy tyúknak....nem egyszer leírták már, de neked nem jut el a tudatodig...hihetetlen.."

Az üzenet témája: UUUUUUUU

Az üzenet szövege: ZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU



Szóval, szerintetek, megéri még neki válaszolni? úgy érzitek, hogy van annyi agykapacitása, hogy felfogja? Kétlem! De, lehet próbálkozni, hátha ti is kaptok egy hasonló intellektusú levelet a kérdezőtől, amiben elmélyíthetitek "szakmai" tudásotokatXD

2013. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi csivavánk most 7 hónapos és nagyon édes, emellett egy kis rosszccsont. Mindent ellop, a szárítról leszedegeti a zoknikat, de végül is még kölyök. Viszont nagyon következetesnek kell vele lenni, mert hajlamos hihetetlenül feszegetni a határokat (beveti az ártatlanul nézek, "nem csináltam semmi rosszat" nézést). Nagyon könnyen megtanulta, hogy mit szabad és mit nem. Nagy segítség volt nekünk, hogy a 4 éves francia bulldogunk olyan szeretettel bánik vele, hogy az hihetetlen. Nagyon ragaszkodnak egymáshoz és persze hozzánk is. A gyerekeinket imádja, viszont az idegen gyerekeket ugatja, de nem bántja. Egyszerűen nagyon szeretnivaló kiskutya lehet belőle, ha az ember nem kényezteti halára, mondjuk azért mi is kényeztetjük a kutyákat, de szeritem ez nem baj, ha nem megy a kutya negítív viselkedésének a rovására.
2015. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok. Rosszul írtam a végét, nem a negatív viselkedésének a rovására, hanem a pozitív.
2015. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!