Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki letoltendő oldalt a, ,...

Valaki letoltendő oldalt a, , Csodálatos Kutyadoki címü könyvre? Szügségem lenne rá, pitbulom van, és nincs rá lehetőség, hogy megvásároljam!

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ismerek sajnos, viszont online sem tudod megrendelni? én a Hogyan neveljünk tökéletes kutyát rendeltem így meg, azt hiszem ugyanaz a szerző
2013. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Írja is a kérdező, hogy nem tudja megvásárolni... Na most, ha anyagi okai vannak, akkor mégis a kutyádat hogyan, miből látod el (orvos, etetés, stb.)?
2013. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
mit vársz valakitől, akinek "pitbul"ja van..? biztos egy hozzáértő, felelős gazdával állunk szemben.
2013. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem engedi linkelni, keress rá arra, hogy csodálatos kutyadoki pdf. ki fogja húzni
2013. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kéne belekötni abba, hogy most a kérdezőnek éppen menyi pénze van. nem ismerjük a hátteret, ezért nem értem, miért kell kérdőre vonni a kérdezőt.

Mi sem vagyunk gazdagok, én sem engedhetem meg magamnak, hogy most épp kitaláltam, ezért veszek egy 2000 Ft-os könyvet, de amikor a kutyám beteg volt, akkor ki tudtam érte fizetni 33.000Ft-t.

általában van egy sorrend az ember életében, hogy mi az ,amire költhet, és mi az, amire nem.

én a könyvekre, meg egyéb ilyen dolgokra gyűjtögetni szoktam, de pl a kutyám ellátása sose okoz gondot, mert előrébb van a listámon, mint egy könyv...

Kérdező, sajnos nem tudok olyan oldalt, ahol letölthetnéd, de pl neten sokszor látok olyan hirdetéseket, hogy cserére ajánlják. tegyél fel egy ilyen hirdetést te is, hogy ezért a könyvért, adsz valamit, ami neked már nem kell otthon, legyen az könyv, vagy bármi más.(kb hasonló értékben)

Vagy, ha annyira nem szükséges a könyv, és ráér megvenni, én azt szoktam, hogy havonta, 500Ft-t berakok egy könyv-be, elfelejtem, hogy oda raktam, ezért nem is nyúlok hozzá, csak akkor, amikor újabb 500-ast rakok mellé, és így pár hónap alatt összegyűlik, de mégsem "nagy" összegről mondasz le egy hónapban.

2013. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem abba kötöttem bele, minimális elvárásom, hogy a gazda le tudja írni a kutyája fajtájának a nevét, bocsi
2013. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

neked ez a minimális elvárásod, csak nem értem, hogy a nyelvtannak mi köze van a kutyatartáshoz?

az is lehet, hogy véletlen hagyta ki, az is lehet, hogy nem, én is sokszor gépelek el dolgokat, mert gyorsan gépelek(+- 1 betű)

És, mi van akkor ha teszem azt a kérdezőnek istenadta tehetsége van a kutyához, de szeretné bővíteni ismereteit, csak mondjuk diszlexiás, és nem tud normálisan írni.

ezért mondtam, hogy ha nem ismered a hátteret, addig nem feltétlen azon kell fenn akadni, hogy hogy írja, le a kutyája fajtáját, hanem lehetőségeid szerint válaszolni a kérdésre, ha meg nem tudsz egy segítő választ adni, akkor ne válaszolj.


Még megjegyezném, hogy a kérdező a kérdésbe nem azt írta, hogy nincs pénze, hanem azt, hogy nincs lehetősége, ergo, lehet, hogy falun lakik, ahol nincs könyvesbolt, vagy ha van is, akkor nincs a boltban ez a könyv.

De végül is tök mind1, én válaszoltam véleményem szerint segítettem, a többi innentől már nem érdekel.

2013. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a "fress napfsz" (vmi mi a neve a boltnak)-ban nem olyan drága. a hogyan neveljünk tökéletes kutyát c. van meg nekem és valóban jó pitbullhoz, mivel ő is azt hozza fel példának :)(mellesleg nekem is pit kutyusom van )
2013. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!