Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor vihetem sétálni?

Mikor vihetem sétálni?

Figyelt kérdés
a kutyusom nem rég tüzelt pontosabban január 2. kezdett el tüzelni. most már elvihetem sétálni?

2013. márc. 1. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, eddig is vihetted volna, csak inkább olyan helyre ahol nincs sok kutya.
2013. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Január másodika óta már eltelt 2 hónap. Egy kutya 21 napig tüzel, már rég vége. Szegény azóta nem volt kint? Az enyém Február 4.én kezdte, amíg tüzelt is vittem, mert kell neki a séta, csak olyan helyre ahol nem jár más kutya és az útvonalon sincs sok olyan udvar ahol van kutya, így nem húztam a mézes madzagot.

Szegény kutyád. Ki mondta, hogy amíg tüzel nem viheted?

2013. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém bő egy hete kezdett tüzelni. Én ugyanúgy kiviszem, csak nem engedem el a pórázról. Szegény belehalna ha bent kéne neki maradni, mivel nagyon szeret mozogni
2013. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lehet h rohadtul sajnáljátok, csak nem szívesen vállanám be h egy kóborkutya (mert ahol én lakom elég sok van) csináljon vele vmit. Bocsi félreírtam FEBRUÁR 2-án kezdett.

és sokan mondták, hogyinkább ne vigyem ki ilyenkor. ;)

2013. márc. 2. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!