Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap hányt?! Mit csináljak?

Egész nap hányt?! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kis bolognese kutyusom van. Egész nap hányt minden kijön belőle.Adtam neki a tápjára olyan kis csirkepöri szaftot. De nem sokat! Épp hogy.. Nem tudtam/tudom orvoshoz elvinni mert nem rendelt. Beteg. 6óra fele adtam neki kis vitaminos falatkákat de azt is kiadta magából. Félek...Kérlek mondjátok hogy mit csináljak! Még nem volt beteg. Soha nem hányt. És egész nap olyan félős volt, meg "szégyenlős". Olyan fura.
2013. márc. 1. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ne adj neki enni, viszont arra figyelj, hogy igyon sokat, mert könnyen kiszáradhat. ha nem akar inni, akkor fecskendővel tessék a szájába erőltetni a folyadékot. De mindenféleképp még ma orvoshoz kéne juttatni, ha a tietek nem rendel, akkor ügyeletre.
2013. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Inni iszik? Elvileg kaja nélkül kibírja, amyg dokihoz tudod vinni, de arra vigyázz, hogy ne száradjon ki.

Ez lehet bélfertőzés, gyomorrontás, de csúnyább fertőzis is.

2013. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De nem tudom elvinni! A szüleim nincsenek itthon csak én vagyok meg a kutyusom..13L Vagyis nem egész nap hányt hanem tegnap egyszer meg ma olyan fél6 óta.. És a hasa is megy..:/ Mint a víz.. Viz az folyamatosan van neki viszem utána akárhova megy..
2013. márc. 1. 20:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, h nem Pesten laktok...
2013. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem nem Pesten.. Békés megyében egy kis faluban.:)
2013. márc. 1. 20:43
 6/18 A kérdező kommentje:
De miért? És valami tanácsot nem tudnál adni a kutyussal kapcsolatban?
2013. márc. 1. 20:43
 7/18 anonim ***** válasza:

ma ne adj neki semmit, csak víz legyen előtte.

Holnap viszont vigyétek mindenképp dokihoz, mert kiszáradhat!

Pesten nagyon csúnya járvány van, hasonló tünetekkel, több kutyus már meghalt :(

2013. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
tegyél fel rizst főni, sok vizzel. Ha megfőtt, akkor azt a nyákos vizet valahogy erőltesd a szájába. és nézd meg a gyógyszerek között, hogy nincs-e otthon széntablettátok, vagy Bolus adstringens. ezek gyomorfertőtlenitők, és védik a bélflórát is.
2013. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Úristen!:O Szegény kutyusok.. Inni itatom bár nem igazán akar. Köszönöm a tanácsokat. Holnap mindenféleképpen elmegyünk az orvoshoz!
2013. márc. 1. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus? Oltásai megvannak?
2013. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!