Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a szüleim a...

Szerintetek a szüleim a ballagásomra megfogják engedni, hogy legyen egy spániel kutyám? Most 6. os vagyok nagyon jó lenne ha tudnátok válaszolni

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk?
2013. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudjuk megjósolni, én is így vagyok vele ha nem engedik most akkor valószínű, hogy akkor sem fogják. Próbáld meg bebizonyítani nekik, hogy igenis szeretnél kutyát, segíts be a házi munkába, tartsd rendben a szobádat, tanulj jól stb.
2013. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jah és ha még is megengedik csak is jó helyről tenyésztőtől.

Sajnos nagyon sok spani örökletes betegséget hordoz magába közöttük az enyém is pedig én őt találtam. És most szenvedünk mind a ketten.

2013. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belenéztem a kristálygömbömbe, de sajnos a jövőnek ezt a részét még homály fedi.
2013. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háát kösz tulzásba nem estetek!! azért a kristály gömbös durva volt de igazatok van
2013. márc. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!