Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt mostanában...

Miért csinálja ezt mostanában a kutyám?

Figyelt kérdés
4 hónapos keverék kislány kutyusról van szó. Eddig mindig szépen jött fel séta után, de az utóbbi 2-3 hétben megmakacsolja magát és még a lépcsőház ajtóig is alig tudom elvinni, a lépcsőházban is nehéz feljönni vele, mert az első 1-2 emeletnél ugyanez a szenvedés megy. Lefekszik vagy csak simán nem jön...elég idegesítő és kellemetlen könyörögni a kutyának. Hiába rántok a pórázon, az sem érdekli, szerintem előbb fulladna meg mint megmozdulna. Ha valakit hall a lépcsőházban, hogy jön akkot persze egyből rohan fölfelé. Nem értem mi történt...2 hónapja van nálunk kb, és eddig nem volt ilyen gond, most viszont egyre rosszabb. Elég zavaró amúgy is, de ha pl mennem kell valahova időre és előtte megyünk le (volt, hogy 30perccel előtte vittem le, hogy hátha a hosszabb séta után könnyebben feljön...de nem, még akkor sem ha 1 órát vagyunk lenn és el van engedve futkozni is)akkor eléggé fel tudom húzni magam. Mitől lehet ez a változás? Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?
2013. márc. 2. 15:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, esti sétánál megpróbálom, csak így is attól félek, hogy hülyének néznek, hogy ott "veszekszek" a kutyámmal:D:D Amúgy lehet, hogy a kamaszodás is benne van a dologban mert igen sokat szeret rosszalkodni mostanában:D Meg visszafelesel ha rászólok:D Igaz elfut vagy bemegy az ágy alá de magyaráz:D Meg mostanában szokása ugatni ha valaki jön...eddig ez sem volt csak odaült az ajtó elé, most meg ugat meg fut és befeszül mint egy őrült:D De nem agresszív csak addig puffog amíg be nem jön az illető.
2013. márc. 2. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!