Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kiskutya vásárlásáról...

Yorki kiskutya vásárlásáról gondolkodom mik a pozitív és negatív véleményeitek erről a fajtáról?!

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen negatív tulajdonsága van: túl sokan szaporítják.


Szóval csak olyat vegyél, amihez egyből adnak törzskönyvet, nem utánad küldik, meg ilyenek. Vagy menhelyről fogadsz örökbe.

2013. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon okos kutyusok!

De egy dologra figyelj oda. Rendesen neveld majd, attól mert kicsi és cuki, ugyan úgy kell bánni vele mint egy nagy kutyával.

És annak ellenére, hogy öleb, ő mégis csak egy terrier, ami egy tehát egy rendkívül mozgékony, energikus fajta.

2013. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hogy őszinte legyek én már yorki-t nem is vásárolnék,annyira sok van belőlük csak a környéken van 10 db és a 90%-uk idegbeteg,mert rossz helyről van..szóval jól nézd meg,hogy honnan veszed..


pörgős kis kutyák,sokat kell velük foglalkozni, és nevelni is kell!!

2013. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Félek a szobatisztaság hajlandóságától is vajon szobatisztaságra tudom-e majd nevelni!:S És ha nem...?!?!Sajnos ismerősöm is belefutott egy yorki vásárlásába:S:S hogy megnőtt a kutyus olyan mintha nem fajtiszta lenne.... :S
2013. márc. 3. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!