Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír, ha nem vele foglalk...

Miért sír, ha nem vele foglalkozok?

Figyelt kérdés

Amikor dolgozok, és nem tudok rá figyelni, játszani vele, azt csinálja, hogy fogja, lefekszik valahova és órákig képes sírni. De nem néz rám, vagy ilyesmi, csak fekszik és sír, de ilyen halkan.

Mitől? Pedig szoktam vele foglalkozni, de amikor más dolgom van, nem várhatja el, hogy minden órában vele foglalkozzak.

Mit kell ilyenkor csinálni? Értem én, hogy lehet, hogy figyelmen kívül kéne hagyni, nem is teszek én másképp, de mitől sír? Nem hiszem, hogy fáj valamije, olyan, mintha szomorú lenne.


2013. márc. 3. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor, ha elkezd hisztizni kizavarnám a szobából is. Nehogy már az legyen mindig, amit a kutya akar. Rájött, hogyha elkezdi a műsort, akkor egyből ráfigyel a gazdi, nem is csoda, ha nem hagyja abba. Nyilván az sem sokat segít, hogy van, amikor figyelmen hagyod, ha akár egyszer is odamész a sírásra azt ő már megerősítésnek veszi.
2013. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Kösd le a figyelmét egy játékkal
2013. márc. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutya?
2013. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!