Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem 3 hónapos...

Hogy neveljem 3 hónapos Amerikai staffom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor sürgősen keress fel egy kutyaiskolát!!
2013. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
türelmesen... vas kézzel nem kell őt bántani nem azt mondom csk. éreztesd vele te vagy a főnök nekem is van 5hónapos.. és kezelhető nem hülye kutyák és a legfontosabb hogy szeresd
2013. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kikus21 válasza:
A kiskutyákkal türelmesen kell bánni,főleg akkor,amikor bekerülnek a számukra idegen környezetbe.Segíteni kell őket mindenben,hogy minél gyorsabban megtanulják az alap dolgokat.De,ha rosszat tesznek,persze le kell szidni őket,ők is a saját hibájukból tanulnak.
2013. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anissza11 válasza:

Ennél a fajtánál nagyon fontos a szocializácó. Már kezd el megismertetni meindennel amivel csak lehet emberek kutyák, más háziállatok. A lényeg minden új szituban maradj nyugott. Ha a kiskutya fél ne simogasd, dajkáld mert ezt a viselkedése megerősítésével köti össze. Ha már felszabadult bátran viselkedik jöhet a simi. Te csak maradj mindvégig nyugodt és magabisztos. Játszatok, és mozogjatok sokat, hogy levezesse az energiáit. Most itt sok lenne mindent leírni meg ismernem kéne a személyiséged, hogy többet segíthessek.

Nekem pit bulljaim voltak éa most is van egy köjköm. A kanom aki már sajna nem él (12évet élt)aranyérmes engedelmes volt. Mellette örző-védőztünk meg agilytit is kipróbáltunk. Más kutyákkal állatokkal kitünő volt a viszonya emberekkel csak akkor volt támadó ha védenie kellet. Egyébként bárki megsimogathatta. Én is pici korától vittem minden hova, hogy jól szocializált legyen. Ez az első szerintem. Majd lehet kutyaoviba is menni amikor minden óltása meg van már, majd kutyasuli!

Remélem azért segíthettem valamit! :)

2013. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!