Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy merjem ezek után itthon...

Hogy merjem ezek után itthon hagyni a kutyámat?

Figyelt kérdés

Sajnos személyes okok miatt nem lehetek mindig itthon, csak hetente járhatok haza, ahova megyek, oda nem vihetem magammal a kutyámat.

Eddig úgy gondoltam, hogy jól van itthon a kutyám, de tegnap anyám tisztára bekattant (pia+cigi..), és zavargatta kifele, meg el magától a kutyát, pedig máskor nem csinál ilyet. Már nem bízom anyámban, félek, nehogy elüldözze itthonról a kutyát, vagy csak kárt tegyen benne.

Vagy, ha akarta volna, már bántotta volna?


2013. márc. 3. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keresnék egy olyan helyet ahova vihetem a kutyusomat. Én is személyes okok miatt akarok elmenni már itthonról de még itthon vagyok mert nem tudom vinni a kutyusokat. Egyértelműen tűröm tovább ezt az egészet a kutyáim végett..
2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ui.: már kemény 2 éve szenvedek itthon.. :) lesz ebből 4 is..
2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kinézed anyukádból, hogy a pia hatására képes lenne bántani a kutyát, akkor uzsgyi, fogd a kutyát, és oldd meg, hogy Veled lehessen valahol.

Ebben nem tudunk segíteni, néha az én apukám is többet iszik a kelleténél :( de tudom, hogy a kutyámat imádja. Hogy édesanyád mit tenne, és mit nem, azt Neked kell tudnod.

2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Én is azért nem menekültem el sehova itthonról, mert a kutyákat nem tudtam volna magammal vinni. És ha albérletbe mentem volna, nem tudtam volna az albérletet is fizetni, meg őket is ellátni. Pedig itthon gyászos volt a hangulat, az anyám az alkoholizmusba menekült az öcsém halála után (de ettől függetlenül is mindig is alkoholista lelkialkat volt, akkor is mikor még nem ivott), amikor rájött az őrület, képes volt rám törni részegen az ajtót. De tűrtem, a kutyáimért. Aztán meghalt. És aztán tűrtem egy kiszámíthatatlan ember társaságát 4 éven át, szintén a kutyáimért, mert egyedül nem tudtam volna megélni a házban és még róluk is gondoskodni, és sok mindent eltűrök a férjemnek is és biztosan azért tűrök neki olyasmit is, amit 19 évesen még nem tűrtem el senkinek, mert egyedül most sem tudnék jól gondoskodni róluk.
2013. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!