Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem fajtatisztától lettek...

Ha nem fajtatisztától lettek a kölykei attól még lehet a későbbiekben fajtatiszta kölyke?

Figyelt kérdés
Van egy szibériai huskym. Decemberben tüzelt, be is zártam de a másik 5 hónapos kutya segitett neki kiszabadúlni, ráadásúl kirágta az ajtót is kettőt is tönkre tett, éjszaka elment csavarogni és csak reggel jött haza! Aztán megkötöttem láncra de azt is elszakitotta, utána megint megkötöttem! Tegnap előtt még bent a lakásba játszottam vele semmi baja nem volt erre tegnap este lettem figyelmes arra hogy kölykök vannak! Pedig észre sem vettem hogy vemhes, mert tüzelés után a mellbimbói amúgy is nagyok, a hasa sem igazán nőtt, meg náluk szokás az áll vemhesség! Attól mert most keverék kutyák lettek attól még lehet neki fajtiszta kutyája két-három ellés után ha fajtatisztával pároztatom?

2013. márc. 3. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben törzskönyves, tenyészszemlés kutyáról beszélünk, igen.

De a kérdés színvonalából ítélve szó sincs róla, hogy ez egy tk-es kutya lenne.

2013. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
93%
szerintem egyáltalán ne pároztasd a továbbiakban. Ráadásul még 2-3 ellés, plussz ez a mostani, az már négy. Komoly tenyészetekben a tenyészszukák is maximum 4-szer ellenek életükben. Ne tedd tönkre a kutyádat. Ugy vélem megoldani sem tudjátok rendesen az elkülönitését. hagyd ez olyanokra akik értenek hozzá.
2013. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, h honnan veszik, h utána nem lesz fajtatiszta a kölyök.


Ha egy fehér nő egy afroamerikai emberrel lefekszik, és lesz belőle egy félvér gyerek, utána tök mindegy kivel feksik le, csak és kizárólag félvér gyereke lehet???? LoL!

2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen másfél éves lesz! egyedűl chip nincs neki de azt is betetetem neki! ez volt az első ellése! A szomszéd kutyával volt, kis törpe volt az a kutya szóval nagyon kicsik amúgy is a kölykök. Egy pár hét után elvitetem a kölyköket, csak addig nem mig szopnak mert félek hogy tejlázt kap a kutyám! Pedig annyira oda figyeltem rá, meg minden nap foglalkozom vele, nem is gondoltam volna...! Most akkor még lehet fajtatiszta kölyke? Tenyészteni akartam őket!
2013. márc. 3. 16:49
 5/98 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kennelből való?
2013. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
90%
én azt nem értem hogy egy kutya akivel foglalkoznak hogy a fenébe rendelkezik annyi fölös energiával hogy ajtókat tegyen tönkre, láncokat szakítson szét. ráadásul még azt sem veszik észre hogy a kutya már leellett illetve egyáltalán hogy ellik. azért ez iszonyú durva. bocs de ezt egyáltalán nem értem, muszály volt leírnom, a többit pedig már megválaszolták.
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
98%
ne akard tenyészteni. ivartalanitsd inkább... ugyse értesz a tenyésztéshez
2013. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
100%
azt már nem is akarom tudni hova viteted a kiskutyákat!!!!
2013. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló, szerintem neked sem tanitották az udvariasságot, a gyakorikérdéseken mindig találok olyanokat akik imádnak bunkózni! nem az iq-dat kérdeztem, és ha normális kérdésre nem tudsz válaszolni akkor inkább mellőzd a kérdést! Egyébként olvastam ilyet azért kérdezem,és olyat is olvastam hogy hogy ha keveréktől vannak kölykei a fajtatiszta kutyának akkor másodjára azért nem biztos hogy lehet fajtatiszta kölyök mert a gének benne maradhatnak a keverék részéről!!!
2013. márc. 3. 17:04
 10/98 anonim ***** válasza:
97%

Még egy ilyen idióta kérdést. Attól, hogy most felcsinálta egy másik kutya, nem maradnak meg benne a keverék gének... ha egy fajtatiszta kutyával pároztatod, fajtatiszta kölykei lesznek. De NE TEDD!! Ne szaporíts feleslegesen, mert ez nem tenyésztés, hanem szaporítás! Szépen ivartalaníttasd inkább. Tk nélküli kutyával úgy sem lehet tenyészteni, és mivel írtad, hogy nincs chipje, akkor nyilván nem is Tk-s.


Azt hogy érted, hogy elviteted a kölyköket? A leírásod alapján most csak azért tűröd meg őket, hogy ne legyen baja az anyaállatnak. Ha ez nem lenne, akkor már kidobtad volna őket, vagy micsoda??

2013. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!