Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
valamivel több mint 3 hónapos pitbull kölyöknek hámlik a bőre. Olyan sebszerűség van rajta, több helyen, és idővel elkezd hámlani és szőrrel együtt kis foltokban lejön, s alatta ilyen fehér a bőr. Ez nem olyan, hogy megsértette, hanem mintha csak így megjelentek volna rajta. Ismerősömtől hallottam, hogy neki az amstaffja volt ilyen kölyökkorában, de hogy ez teljesen normális, ne aggódjak emiatt. Azért én mégis megkérdem, hogy van e aggódnivalóm? elvigyem dokihoz? vagy tényleg normális dolog?
2013. márc. 3. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz.
2013. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem normális. a rühességtől kezdve az allergián át bármi lehet. orvoshoz kell vinned mihamarabb inkább ő mondja meg normális e avagy sem. az biztos hogy a mi pitünknek pl. egyáltalán nem volt ilyen vagy hasonló problémája. tehát szerintem ez nem normális.
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, vidd állatorvoshoz. Lehet gombától kezdve bolhaallergiáig bármi, ezt így látatlanba nehéz lenne megmondani.
2013. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!