Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám szoktathatnám...

Hogyan tudnám szoktathatnám le a kutyámat arról hogy a többi kutyával ne legyen agresszív?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Neveld normálisan, foglalkozz vele megfelelően és szocializáld. Ha nem tudod, hogy ezeket hogyan csináld (és felelős gazdának tartod magad), akkor keress fel egy olyan kutyasulit, ahol kifejezetten ezt a problémát is tudják kezelni, akár terápiás foglalkozásokon.
2013. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anissza11 válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=cesar+millan&oq=..

Itt találsz jó pár videót Ceasar Millanról és a módszereiről. Nem tudom ismerede e, de ajánlom figyelmedbe a módszereit. Én sokat tanúltam tőle. :)

2013. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

miért ?? eddig mit tettél ? vadítottad ?

a nevelés tanulható, erre találták ki a kutyaiskolát!

megtanulhatsz bánni a kutyáddal !

az agresszió legtöbbször félelemből alakul ki, illetve a rossz szocializáció miatt !

a dominancia nem agresszió, a domináns kutyák egyszerűen dominánsak ,de nem agresszívek !

hiába is írnánk le mit tegyél, nem tudnád értelmezni, sőt valószínűleg félre is értenéd :)

nyugodt fellépés, vezéri szerep visszaszerzése, kötődési tréning,ösztönkezelési technikák,stb :)

ha ,hiszed,ha nem ,NEM A KUTYÁDAT KELL NEVELNI :) először neked kell megtanulnod mit és hogyan tegyél,és azt milyen lelki és mentális állapotban tedd! és ezután jöhet a kutyád :)

2013. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha eddig nem tudtad egyedül megoldani a problémát, akkor itt hiába írunk le neked pár mondatban ötleteket, úgy sem fogod tudni helyrehozni a dolgot.

Kutyaiskola vagy házhoz járó kutyakiképző a megoldás!!!

2013. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nem vadítottam és nem bántottam lehet hogy az előző gazdája bántotta és vadította más kutyák ellen de én nem vagyok ilyen ! elég értelmes de ha sétátltatom az utszán és ha meg lát egy kutyát azonnal megvadul és nem tudom le csillapítani! még jó hogy 5 hónapos mert már sokat változtattam a viselkedésén :D :)
2013. márc. 7. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

nem az előző gazdi, hanem te vagy az oka a viselkedésének.légyen az jó vagy rossz :)

egy kölyök kutya ,akit sokat szeretnek,de irányítás,nevelés,és következetesség hiányában ( azaz a gazdi = te ,hibádból :) más néven a szocializálás hiánya miatt olyan amilyen :)

ez nem baj, csak kellemetlen, neked .

később lesz belőle probléma, tehát vagy összeszeded magad és megneveled, vagy marad ilyen .

rengeteg a félrenevelt kistestű kutya ,akik csak szeretetet kapnak semmi mást .

kutyát ,embert csak szeretettel ,nem lehet nevelni!!

:):)

fontos, de kevés!

ezt akarod ?? vagy egy jól nevelt ,kutyát ,aki nem fél mindentől, akivel élmény az együttélés??

te döntesz !

2013. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!