Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyek onnan? Szeretem volna...

Vegyek onnan? Szeretem volna egy boxer kutyát (első kutyám lett volna) egy kutyás fórumon meg kérdeztem hogy tud e valaki egy megbízható tenyésztő.

Figyelt kérdés

Bejelentkezett egy tenyésztő akit olyan 60-an ajánlottak kb.

neki most születek kölykei és menjek le vegyek tőle 85 ezerért.

A tenyésztőknek nem kéne megkérdezniük hogy hova kerül az a kutya? Vagy hogy egyáltalán alkalmas vagyok arra adjon el nekem kutyát? Vagy ez minden hol így működik hogy mindegy kinek csak adjuk el?



2013. márc. 3. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ugy irtad ki a kérdést, hogy az alapján szimpatikusnak talált. nem ugy, hogy boxert akarsz olcsón.
2013. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő csak egy meghatározás. Nem sablonra készültek. Ahogyan az emberek, úgy ők is különbözőek.
2013. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy írtam ki hogy első kutyám lenne nincs tapasztatom.
2013. márc. 3. 20:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, ne vegyél töle kutyát. Az ilyen "tenyésztö" csak pénzt akar látni.
2013. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezért kérte, hogy menj el nézd meg a kicsiket, majd ott kikérdez :) Az nem jelent semmit, hogy nincs kutyás tapasztalatod, egy kevésbé kemény boxert kezdő is könnyen tud kezelni.
2013. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor neki is a mennyiség a fontos és nem a minőség.
2013. márc. 3. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a mai helyzet az, hogy nagyon kevés tenyésztő tud csak a minőségre koncentrálni. Főleg nagytestű, kevésbé felkapott fajtánál.

Pl magának akart egy párosításból kiskutyát. Netán még volt egy-kettő jelöltje. A többi viszont maradt gazdátlanul még. Ha elmész és ott beszélget veled, messze nem biztos, hogy ad is kutyát.

Ezt látatlanban nem lehet minősíteni.

2013. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha 60-an ajánlották, akkor lehet, hogy nem olyan rossz az a tenyésztő.!
2013. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na jó, de ki az a 60 személy? Ezek mind töle vettek kutyát? Vagy a kocsmárostól a postásig, a rendörtöl a gázleolvasóig mindenki ajánlja? Netán az egész falu?...:))
2013. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy majd a helyszínen fog tesztelgetni, menj el és nézd meg, ennyiből még ne vonj le következtetéseket.:)
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!