Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen szerintetek?

Melyik legyen szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen a kedvenc kutyám, illetve kutyafajtám. Habár nem is ismerek olyan sokat. Tudnátok mondani fajtákat, amiket Magyarországon meg lehet szerezni? Köszi előre is!
2013. márc. 3. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem így működik. Mondd el milyen típusú kutyák tetszenek, mennyit tudnál rászánni a megvételre, mennyit és hogyan foglalkoznál vele, hol tartanád, mennyit tudnál szőrápolásra fordítani, mennyi kutyás tapasztalatod van és ezek alapján könnyebben tudunk majd fajtát javasolni.
2013. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Hát... Valami nagyobb termetű vadászkutyára gondoltam, lehetőleg rövidszőrűt, vagy legalább olyat, ami nem vedlik sokat. Kertes házban lakok, szóval kint lenne a kertben. :) Időm lenne vele foglalkozni, tanítgatni. :) Nincs olyan sok kutyás tapasztalatom, de elég jól tudok bánni velük. :)
2013. márc. 3. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Golden retriever, labrador retriever, szetterek szerintem megfelelőek lennének. A rövid szőrűeket nem igazán lehet állandóan kint tartani, mert télen fáznak, így egy vizslát például csak akkor vegyél, ha télen be tudod engedni valahová. Egyébként ők sem vedlenek kevésbé, mint a hosszabb szőrűek, sőt, a mindenbe beleálló apró szőröket lehetetlenség leszedni a ruhákról, bútorokról, míg a hosszabb szőrt csak lesöpröd magadról.
2013. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként vizslára gondoltam. Azt be tudnám engedni, igaz, nem a házba, de esőtől, széltől védve van, és elég meleg kuckó is van ott, meg sok párna, ruhák, takarók... A macskáim onnan télen ki sem mozdultak szinte:D Egyébként a francia viszla tetszik nagyon. Van még valaki, akinek a francia viszla tetszik?? :oo
2013. márc. 4. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó választás lehet a vizsla, francia vizsla elég sok van, konkrétan melyikre gondolsz?
2013. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És megtudnátok mondani, hogy kb. mennyibe kerül egy tk.-es kölyök?
2013. márc. 5. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Melyik fajtában? Magyar vizsla a legolcsóbb, belőle már 60-70 ezer körül tudsz venni minőségi, törzskönyvezett kiskutyát, a ritkább vizslafajták, például egy francia vizsla, amiből pár darab van Magyarországon 200-250 ezertől fölfelé.
2013. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. És a Német vizsla? Csak mert az is tetszik, de a franciáról már le is mondtam. Elvégre... Vadászni jó lesz akármilyen, meg szeretgetni is megfelel bármilyen... :D
2013. márc. 6. 21:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Ők nem olyan ritkák, pontos árat itt sem tudok mondani, de szerintem egy 100 ezer körül már lehet kapni. Vedd fel a kapcsolatot szimpatikus tenyésztőkkel, ők konkrétat tudnak majd mondani neked.
2013. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!