Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szuka fedeztetés után...

Ha a szuka fedeztetés után nem vemhesül?

Figyelt kérdés
Szóval,ha nem vemhesül,akkor a pérája visszaáll eredeti formájára és méretére? Még nem volt olyan szukám akit ha fedeztettem,ne maradt volna vemhes.Vagy alapból nem lett fedeztetve,akkor meg tüzelés után visszaáll eredetibe a péra.Mert ha vemhesül azt látni rajta,megmarad egyfajta duzzadt állapotban.Nem annyira mint tüzeléskor,de nem is húzódik teljesen vissza.
2013. márc. 4. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
ne szaporíts
2013. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel letudva a szaporítós része,a többiek légyszi a kérdésre válaszoljanak.Köszi
2013. márc. 4. 15:20
 3/9 Tamasi-Eva válasza:
51%
Szerintem vissza áll
2013. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,végül is az olyan mintha nem is lett volna fedeztetve,és mint tüzelés után visszaáll normálisba.?
2013. márc. 4. 15:30
 5/9 sippara ***** válasza:
88%
Tudod, ez olyan dolog, amit ha tudnod kéne, tudnál, ha nem tudod, akkor viszont bizony szaporító lennél maximum, abból meg van épp elég, úgyhogy jobb is, ha nem tudod. Ne fedeztesd/ellesd agyba-főbe szerencsétlen szukáidat, ivartalaníts és akkor ilyen kérdések feltevésére se lesz szükség, neked egy gonddal, a kutyáknak egy szaporítóval kevesebb.
2013. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért is kellene tudnom?Ez egy olyan kérdés,amit talán minden 10.tenyésztő tud érdemben megválaszolni.Én még nem találkoztam ezzel a problémával,ezért kérdeztem.Nem tudod ki vagyok,így véleményt sem mondhatsz rólam.Max találgatni tudsz.De sok olyan kérdés van,amit szaporítók tesznek fel,és ehhez hasonló válaszokat kapnak.Szerinted ennek ki issza a levét?Mert nem az ember aki ha tényleg olyan amit ti feltételeztek,tojik a kutyára,orvoshoz nem viszi,hanem a kutya akinek a bőréről szó volt épp.
2013. márc. 4. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tenyésztő, mégis tudom. Hülyeség, h ilyet csak minden 10. tenyésztő tud.

Egy igazi tenyésztőnek minden a kisujjában van, a kezdő tenyésztők pedig a saját kutyájuk tenyésztőjéhez menek általában. De semmiképp sem a gyik-re.

2013. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért legyinted le az elsőt, hogy "ezzel a szaporítós rész letudva"?!


ez komoly dolog!

2013. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem legyintem le,de igen is igaz,hogy soha nem a kérdésre válaszoltok hasonló témában.Én 98 ban kezdtem tenyészteni,vagy legalábbis az első szukám akkor született,de nem tudom mi van ha fedeztetek egy szukát,és üres marad.Visszahúzódik e a péra és ha igen,mikor a sikertelen fedeztetéshez számolva?Valahogy ezt nem szeretném személyesen megkérdezni senkitől.
2013. márc. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!