Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs kutyás tapasztalatom...

Nincs kutyás tapasztalatom (nem volt még saját kutyám). Egy Bullmasztiff kutyust néztem ki magamnak. Olyan gazdik válaszát várom inkább akik egy Bullmasztiffot be vállaltak első kutyának. Mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés

Olvastam róluk könyvet meg neten is.

Menyi a mozgás igényük?

Következetes nevelésen kívül milyen nevelés igényel (menyire kell erősen)?

Tükör iskolába lesz be íratva.

Tapasztalatok Első kutyásoktól.

Mivel etetitek?



2013. márc. 4. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Néztél ki magadnak? Honnét?
2013. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Goldenmastiff kennelt néztem ki és a binderofdiamondot
2013. márc. 4. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én válaszoltam már pár kérdésedre :)

De ugyanazt tudom leírni, h első kutyás bullmasztiff gazd vagyok, átlagos mozgásigényű kutyák, nem kell őket 2-3 órát mozgatni naponta (persze, ha van rá időd, energiád, akkor hajrá), de ennél kevesebbel is beérik.

Én BARF (nyers) étrend szerint etetem.

Egy nem domináns egyedet válassz első kutyának és ha tükörsuliba mentek, nem hinném, h gond lesz :)

2013. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma kérdeztem először.
2013. márc. 4. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Oks, akkor sok kérdező szeretne mostanában bullmacit ezek szerint :)

Az én kutyám egyébként a Goldenmasztiff kennelből van.

2013. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T-Emi válasza:
100%

Szia

En nagyon friss tapasztalatokat tudok neked irni a bullmasztifokkal kapcsolatban. Nekunk is Lulu az elso kutyank, voltak eddig is de csak kis keverekek, azok is nagyon aranyosak, de a bullmasztiff egy kulon egyeniseg. Lulu most 4 honapos nagyon makacs, nagyon lusta de imadnivalo kutya. Imadja ha a hasat simogat, napi jatek ladbaval,csutkaval egy jo feloras seta es aztan alvas!!! Ha tudok valamiben segiteni kerdezz, mert mi is ezt eljuk most at,amit te fogsz!!!

2013. márc. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!