Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta Angol...

Szerintetek fajtiszta Angol bulldog?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 4. 17:59
 1/10 A kérdező kommentje:
5 hónapos!
2013. márc. 4. 18:00
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha van törzskönyve, akkor fajtatiszta, ha nincs, akkor nézzen ki bárhogy hivatalosan keveréknek számít.
2013. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a feje egy kicsit kicsi, de ebből az egy képből nehéz megmondani, hogy 100% angol bulldog-e.
2013. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fajtiszta mivel kutya,de fajtatisztaságot csak törzskönyv igazolja. Ő fajtajellegű keverék csak hiába felel meg a standardnak.

Amúgy gyönyörű kutya,egyik kedvenc fajtám:) Kár hogy szapis,reméljük egészsége rendben lesz.

2013. márc. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nem írtam bele hogy van-e neki TK!
2013. márc. 4. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Ma még sok ilyen "ezért nem írtam bele, hogy van-e törzskönyve" kérdés lesz?


Komolyan nem értitek a lényegét a fajtatisztaságnak??? A kutyád lehet szép, a fajtájának egy gyönyörű példánya, de ha nincs tk-e, akkor HIVATALOSAN nem fajtatiszta. A papír igazolja, hogy valóban fajtatiszta szülőktől származik.

És amúgy miért fontos ez? Tenyészteni akarod? Törzskönyv nélkül nem lehet, max szaporító leszel.


A fajtatisztaság nem azon múlik, hogy az emberek szerint hogy néz ki a kutyád.

2013. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem fajtatiszta TK nélkül is!
2013. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen nekem akkor is ő a legszebb,mivel az én kutyám!Nincsen törzskönyve,csak a szüleinek!Csak kíváncsi voltam a válaszokra!Igazából engem nem nagyon érdekel hogy törzskönyves-e vagy sem,mivel nem áll szándékomban tenyészteni!Csak láttam előző kérdezőket,és kíváncsi voltam a véleményekre!Nem azt kérdeztem hogy TK-es-e vagy sem!!!Csak a külső adottságok alapján,kinek mi a véleménye! :)
2013. márc. 4. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Jajj ez a törzskönyv mizéria.Mindig azt mondjátok, hogy ha nem szán rá annyi pénzt a gazda, hogy tenyésztőtől vegye akkor később ha műteni kell stb akkor arra hogyan lesz pénze, de könyörgöm aki 1 évig gyűjtöget arra, hogy 150 ezret kifizessen a kutyáért annak ugyanúgy nincs "sok" pénze és később majd ha műteni kell akkor vár 1 évet,mert most a műtétre gyűjt? Hiába van drága kutyája még nem fog tudni mindent megadni neki később és lehet, hogy a kutyákhoz sem ért és egy idegbeteg labilis kutyát nevel belőle, akkor az már nagyon felelősségteljes jó gazdi lesz ám mert tenyésztőtől vásárolt!
2013. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte hogy HIVATALOSAN fajtatiszta hanem hogy nem-e keverék. Ez a TK olyan hülyeség lehet egy tk nélküli fjtatiszta kutyára (ami látszik h tiszta a külsején tulajdonságán) arra azt mondjátok hohy nem fajtatiszta ergo: azt mondjátok rá hogy keverék pedig minden lerí róla hogy tiszta?
2013. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!