Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium Sport táp jó...

Brit Premium Sport táp jó választás?

Figyelt kérdés
Pitbull kutyusnak lesz aki elég sokat van mozgatva, futás, autógumi húzás, pecáztatás. Vagy hasonló árba mást javasolnátok? (2x15kg 15.000Ft)

2013. márc. 4. 21:20
 1/2 Valletta ***** válasza:
Jó táp, én semmi rosszat nem is hallottam róla, de az én kutyámnak pont, hogy híg és véres lett tőle a széklete (a sima Brit Premiumtól), szóval én azt mondom, hogy csak egy kisebb mennyiséget rendelj először, ami elég úgy két-három hétre.
2013. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nory0722 ***** válasza:
mi ezzel etetünk. a telek 1500 nm, elég sokat mozognak napközben is itthon, sok kergetnivaló van :) de heti 2x-3x 5-6 km-t biciklizünk, és én szeretem nagyon ezt a tápot. ez előtt acc energy-t adtam, hasonló, nem nagy különbséget látok a kettő között, csak ezt szaívesebben megeszik, több benne a hús. viszont én mindig adok mellé kiegészítést (heti 3-4 nap kacsanyak, farhát, húsoscsontok, vadhús). utóbbit inkább télen veszem, mert az tömény hús és hamar 'felnyomja' őket. inkább húsos csontokat, rizst, tésztát adok mellé, de nem túl sokat. konzervet már rég mellőzöm... ja, és két ivartalanított beagle kanom és egy ivartalanított keverék szukám van. az van a tápra írva, hogy napi 155-165 grammot kellene kapniuk, de én csak 120-130 grammot adok a kis hús mellé, illetve van, hogy a két beagle-nek csak 100-at, mert hamar meglátszik rajtuk. és et ivartalanítás előtt is így volt, tehát nem attól van.
2013. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!