Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Terhes a Német juhászom, a...

Terhes a Német juhászom, a kölykeit elajándékozom szerető gazdiknak, de egyet megszeretnék tartani! Egy kant! Tartanom kell tőle hogy anya és fia párosodik? Mert e témában nem vagyok otthon

Figyelt kérdés
vagy ez kizárt ?
2013. márc. 4. 21:21
1 2 3
 1/21 Hovarju ***** válasza:
98%
Igen. A lehető leghamarabb ivartalanítsd a kölyköt és az anyját is!
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül ?
2013. márc. 4. 21:25
 3/21 A kérdező kommentje:
vagy esetleg az megoldás hogy amikor tüzel elzárom ?
2013. márc. 4. 21:25
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
14-5 ezer, ha jól tudom:)
2013. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
akkor ebből elzárás lesz :DD
2013. márc. 4. 21:27
 6/21 anonim ***** válasza:
99%

hú de vicces.

Következő tüzelés előttig nem tudsz ennyit rászánni a kutyádra? És ha jövőhéten olyan betegsége lesz ami életveszély és meg kell műteni? Az még drágább lenne.

Hány németjuhász van a hozzád hasonlók miatt menhelyen..

Hadd gratuláljak!

2013. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem, sajnos nem kizárt, úgyhogy legjobb lenne ha ivartalanítanád a kutyáidat.

Ha megengedsz egy jó tanácsot: most még ezt a szukát is lehetne, jobb lenne mindenkinek, elsősorban neki, de neked is. Egy vemhesség nagyon megerőltető a kutya szervezetének, és hát legyünk őszinték a németjuhászok között már ritka mint a fehér holló a tökéletesen egészséges példány sajnos kicsiny országunkban.

Meg sem mered kérdezni, de mégis: a tiéd fajtatiszta? orvosi szűréseken voltatok? diszplázia?

Ivartalaníts, kérlek mindenre ami szent neked!


Ez még csak a jéghegy csúcsa, holnap reggelig lehetne erről beszélni, és ne szívd mellre, de szinte biztos, hogy fogsz ennél durvább válaszokat kapni, és igazuk lesz.

2013. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Hovarju ***** válasza:
98%

Az ára a kutya súlyától és a műtétet végző orvostól függ.

Minden évben tartanak ivartalanítási akciót az ország több pontján. Keress rá a zöld zebra oldalára.

A kant már ivarérés előtt meg tudják műteni és olcsóbb, gyorsabb, mint a szuka műtétje. És hogy a szuka se tüzeljen többet, őt is ajánlatos minél előbb megműteni. Mert vonzani fogja az idegen kanokat és hatalmas verekedések lehetnek belőle a te kanoddal.

Arról már nem is beszélve, hogy rengeteg betegségtől megóvhatod őt.

2013. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem merem, nem te, bocsi, elgépeltem. :)
2013. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"És ha jövőhéten olyan betegsége lesz ami életveszély és meg kell műteni? Az még drágább lenne. "


arra egész biztos ,hogy szánni fogok pénzt , amúgy sem vagyok az ivartalanítás híve elég konzervatív ember vagyok :D de oda figyelek és elzárom te neked meg szerintem még nincs munkád és nem tudod értékelni a pénzt nem fogom hülyeségre szórni amikor oda figyeléssel meg tudom oldani

2013. márc. 4. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!