Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Scalibor nyakörv lakásban...

Maoamom kérdése:

Scalibor nyakörv lakásban tartott kutyának?

Figyelt kérdés
Most költöztem vidékre. 3 kg-os kutyám főként a lakásban van. Ma reggel kiengedtem, hogy elvégezze a dolgát, kb. 3 perc elteltével egy kullanccsal tért vissza (csak mászott a szőrén). Eddig Advantix cseppet használtunk. Szükséges lehet esetleg nyakörv is? Scaliborra gondoltam, de mivel velem alszik, kételkedem benne. Tud valaki tapasztalatot mondani vagy tanácsot adni? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 5. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz a Scalibortól. Én is azt használok.
2013. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Little Red!!
2013. márc. 5. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt mind a 2 kutyámon a kullancsok ellen nagyon jól véd de a bolha belement tőle szóval azzal vigyázni kell.
2013. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bolha ellen is védett, bár tényleg nem tartozik bele a profiljába. :) Gonodolom ez kutyafüggő. Ami nekem nagyon jó volt benne, h tényleg vízálló és totál szagtalan.
2013. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek is az van, abszolút nem zavar senkit.
2013. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!