Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pisili le néha a kutyám...

Miért pisili le néha a kutyám idegen emberek lábát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 15:10
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
80%
Ez nagyon nagyfokú tiszteletlenség - veled szemben. Megjelöli őket, ami arra enged következtetni, hogy nem tisztel téged, és nem tekint rád úgy, mint felette állóra. Ha ezt rendezitek, akkor megszűnik ez a rossz szokása.
2013. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és akkor ennyiből ha lepisil egy fát akkor az is...ezt nem értem..nem az lenne tiszteletlenség ha Engem pisilne le?
2013. márc. 5. 15:18
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi vagyok mit csinálsz, amikor lepisil valakit?
2013. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
A fa más. Ott vannak idegen kutyák illatanyagai. De egy ember lábszárát nem lehet fához hasonlítani.
2013. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Az a tiszteletlenség teteje lenne. De az, hogy előtted megjelöl valakit, mint az ő tulajdonát, szintén helytelen.
2013. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem is értem az ilyet, miért hagyod egyáltalán neki? Mit teszel mikor ezt csinálja? Hogyan van módja megtenni ezt a kutyának? Elengeded a parkban ő meg szépen körbejelöli a padon ücsörgő nyugdíjas néniket vagy mi ? Magát a szituációt is nehéz elképzelnem.

Én is kutyás vagyok és sok mindent tolerálok de ha ilyet csinálna egy idegen kutya olyat rúgnék belé hogy egy életre elmenne a kedve az emberek jelölgetésétől...

2013. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

más, hogy leipisil egy fát, meg egy embert... gondolj már bele!

egy dolog, hogy gusztustalan, de még pofátlanság is. megjelöl valakit, mint a tulajdona... ha téged pisilne le, mit csinálnál?

nem tisztel valszeg, nincs rendben a viszonyotok. ez tényleg nagyon durva, az enyémmel is vannak gondok de ilyet sose csinált...

2013. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Ez most komoly kérdés? :D Mi az hogy néha lepisil idegen embereket? :D Ne haragudj,de tényleg nem tudom elképzelni.. Azok az emberek mit szólnak hozzá és te mit csinálsz olyankor?

Egyébként meg tilts meg neki.. ha ez igaz tényleg elég nagy tiszteletlenség a részéről feléd. Neveld meg olvass egy kicsit a falkavezérségről.

Miért tehet ilyet, egyszért hagyod (vagy nem tudom hogy rászólsz-e) másrészt gondolom valamiért szimpatikus neki az adott ember és megjelöli.

2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sippara ***** válasza:
87%

Ismerek egy ilyen kutyát... Egyszer lepisilt (a gazdi nevetett, hogy "hogy megszeretett"), másodjára nekiállt volna, mire lábbal arrébb löktem (gazdi felháborodott), harmadjára mikor az egy méteres közelembe ért, közöltem a gazdikával, hogy akkor most vagy megneveli ő, vagy megnevelem én mindkettőjüket, de abban nem lesz köszönet...


Komolyan, te mit csinálsz ilyenkor??? Egyáltalán hogy jutsz el addig a totális teljes nevelési és állattartási csődhöz, hogy a kutyádnak egyáltalán csak megforduljon a fejében, hogy megjelöljön egy embert??? Meg tudod egyáltalán állapítani, melyik az eleje az állatnak?


A többiektől elnézést, de az ilyen gazdákra rohadt ideges vagyok.

2013. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Neveld meg.Nem értem mit csinálsz ha lepisil valakit.Ha nevelve lenne ne, történne ez meg.Ne vedd sértésnek!De a te és az illető részéről is illetlenség.Nekem már sok kutyám volt de egyiknek sem volt ilyen problémái.Te meg mikor megjelöl valakit így reagálod le:'Bocsika'?...Fura egy ügy..de tiltsad meg neki...
2013. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!