Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyaralás kutyával így megoldha...

Nyaralás kutyával így megoldható szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kicsit úgymond korai a kérdés :D A családunk tervez egy 2-3 napos nyaralást a Balatonnál vagy a Tisza-tónál,viszont a kutyákat nem tudnánk kire hagyni és hát így vinnénk magunkkal.Viszont én nem tudok úgy ki kapcsolódni,hogy pl a partra levisszük a kutyákat és akkor rájuk is figyelni kell. Balatonra tudom nem lehet levinni,de a Tisza-tónak biztos lenne olyan része ahová ők is bemehetnének.Én arra gondoltam,hogy mielőtt elmennénk strandolni vagy be a városba akkor elvinnénk őket sétálni természetesen és amikor haza jövünk akkor is egy séta,de amúgy be lennének zárva az apartmanházba vagy ahol megszállunk,ha épp távol vagyunk..

Sajnos máshogy nem tudnánk megoldani, a kutyapanzió egy vagyon és nem tudjuk senkire se hagyni őket itthon.


2013. márc. 5. 15:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ha elmegyünk kirándulni(nem a legnagyobb hőségben) akkor ők is jöhetnének, csak a strandra vagy a városba nem..


amúgy 2 kistestű kutya

2013. márc. 5. 15:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha jól viselkednek idegen helyen, akkor miért ne.
2013. márc. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem rongálnak,szobatiszták..

lehet kertesházas apartmanba megyünk,de azért a kertbe nem akarom őket kizárni,nehogy ellopják őket..

2013. márc. 5. 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Megértem hogy panzióba nem akarjátok adni... Csak ne felejtsétek az apartman tulajdonosának mondani hogy kutyával mentek, nehogy gond legyen miatta.
2013. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát majd amikor szállást keresünk csak olyanba megyünk ahová lehet vinni kutyát természetesen :)

nézegettem a neten szállásokat,de elég sokhoz oda volt írva,hogy háziállatot nem lehet vinni és nagy betűvel,szóval biztos nehezen fogunk találni olyat ahová mehet kutya vagy volt olyan hogy csak a kertbe lehet a házba nem, hát most mi panelban lakunk velünk élnek már elég régóta,majd pont kizárjuk őket a kertbe :S

2013. márc. 5. 16:16
 6/12 A kérdező kommentje:

kutyapanzióról nem egy rosszat hallottam ismerősöktől pl :hogy a kutya beteg lett,akkor állandóan neki ment egy kutya és tiszta seb volt mikor mentek érte,nagyon félt (valószínű bánthatták)


nyilván nem mind rossz,de én nem szívesen hagyom idegenekre a kutyáimat!pluszba tényleg elég drága

2013. márc. 5. 16:20
 7/12 anonim ***** válasza:
1500ft/napért hagytam panzióba a kutyát mogyoródon. Sétáltatták is ennyiért. azért az nem egy vagyon ^^
2013. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De egyébként


[link]

[link]

2013. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket!


nem szeretnénk őket itt hagyni,nem bízom idegenekben vhogy,még ha csak jót hallok róluk akkor sem, az én kutyám elég bizalmatlan az idegenekkel ,meg idős már..a másikkal nem lenne e téren gond..


hévről szoktam látni azt a panziót,kennelbe vannak a kutyák oké,hogy sétáltatják..de nem hiszem,hogy a kennelt jól tűrnék a kutyáink..

mamáméknál egyszer be voltak zárva kennelbe,akkor is nyaralni voltunk és így napi 2x kivoltak kiengedve amúgy be voltak zárva (mamámék nem tudtak rájuk figyelni egész nap) és mesélték,hogy amíg be voltak zárva végig nyűszítették,vonyították azt az időt míg be voltak zárva..

2 napig voltunk távol,de inkább jobban figyeltek rájuk és ki voltak engedve,mert mamámék nem akarták hallgatni a nyüszögésüket..most ott lett egy nagy keverék kutya aki utálja a mieinket,szóval oda nem vihetjük..

2013. márc. 5. 16:44
 10/12 anonim válasza:
simán ellehet vinni a kutyát nyaralni.Mi is vittük a Balatonra a kutyánkat igaz ö egy mopsz .Ha apartmant vesztek ki akkor még sétàltatni sem kell.Ha viszont szállodába mentek akkor azt javaslom hagyjátok otthon és vakami rokon akiben biztok és a kutya is ismeri az menjen át minden nap etetni ,itatni./mi egyik külföldi nyaralàsunkor a hugom költözött oda 2hétre a kutya miatt./
2013. márc. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!