Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kölyök kutyának...

SzGyuri kérdése:

Labrador kölyök kutyának milyen és mekkora nyakörv a megfelelő?

Figyelt kérdés

Lehet a kölyöknek már nagyobb méretet vásárolni? Vagy átmenetileg elég egy kisebb, olcsóbb és később lehet a felnőtt állatra végleges pórázt venni?

Ezt találtam: [link]


Alkalmas lehet ez már most is? Ha igen, megspórolnék egy kölyökkori szettet.



2013. márc. 5. 15:37
 1/4 Valletta ***** válasza:
Mivel ez egy fojtó, minden méretű kutyára jó, de szerintem egy kölyköt kb. agyonnyomna. Nem kell harmincezres nagyságrendben gondolkodni, bőven elég, ha veszel neki egy olcsó fémcsatos nyakörvet az ő méretében, 500-1000 Ft-ért, ebbe meg majd belenő.
2013. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de a folytónak is van méretezése.

Nem feltétlenül ragaszkodom a vagyonokért vásárláshoz. Inkább az lenne szempont, hogy univerzálisan használható. Legyen külön nyakörv és külön póráz. Ugyanebben a típusban kapható műanyag változat is. Az jóval kevesebbe kerül és a fajtársakat és a vizet is jobban bírja.

2013. márc. 5. 23:45
 3/4 Anna1999Gitta válasza:
Nem kell kicsit venni. Jó rögtön a nagy. Majd hozzászokik. De olyan kell ami nem zavarja és bántja.
2013. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem ez tökéletes !! :) ;)
2013. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!