Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mást is "büntetett" elköltözés...

Mást is "büntetett" elköltözéskor a kutya? Mikor hagyta abba?

Figyelt kérdés

:)

Nemrég költöztem el otthonról, a szüleimtől. Van egy 5 éves kutyánk. Első pár alkalommal, ha hazamentem ugyanúgy jött elém, örült, mint máskor. Egy ideje viszont ha heti egyszer megyek, egyszerűen nem törődik velem. Ha meg akarom simogatni elhúzódik, kell pár perc simogatás, hogy szeressen :) utána már bújik, játszik. Következő alkalommal szintén.



2013. márc. 6. 13:32
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A kutyák nem büntetnek. Valósznűleg tudomásul vette, hogy nem tartozol már a falkájához, és megvárja előbb a többiek reakcióját.
2013. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
8%
Dehogynem büntetnek :) Bár lehet inkább csak megsértődnek. A mienk is olyan látványosan tud keresztülnézni rajtunk, ha rászólunk, hogy elég kiengesztelni. Főleg ha a kocsiba nem ülhet be. Szomszéd mindig rajtunk röhög :) Bár mi kicsit félre is neveltük, szerintem azt hiszi ő a főnök, legalábbis velünk egyenrangú "ember" :)
2013. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem is duzzog, megsértődik :) ezt nekem is csinálta a kuyám. mikor két hétig nyaralni voltam és hazajöttem nem foglalkozott velem egy napig aztán megenyhült :)
2013. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!