Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi, de elfogadhat...

Milyen minőségi, de elfogadható árú tápot ajánlanátok egy westienek?

Figyelt kérdés
Chappit és társait eszembe sincs venni. De olvastam, hogy prémium tápot kell venni neki, mert érzékeny a gyomra. Melyik vált be legjobban és melyik van a legjobb árban? Köszönöm!
2013. márc. 6. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Brit vált be, kölyökben és felnőtt tápban is.
2013. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi Canun-nal etetjük a kutyánkat több mint egy éve.

Ár-érték-minőség arányban elég jó. És 20 kg-os táp! Nem mindegy...

2013. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindkettőben van csirke, ill. fehérje :S Azt olvastam, hogy ezekre általában allergiásak és vakaróznak tőle.
2013. márc. 6. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazoltan csirkeallergiás a kutyád? Ezt a kommentedben nem jelezted.


(Bár én ezt mai napig nem tudom, hogy mi... és hogy egy kutya hogy lehet allergiás csak egy bizonyos húsra, de míg meg nem cáfolják, addig gondolom, létezik). A mi kutyánkra is rámondták anno, hogy biztos csirkeallergiás, és attól vakarja szét magát, úgy, hogy a szőre is kihullott foltokban... átváltottunk erre a tápra (Canun) és semmi baja...


Csirkeallergia... árulja már el nekem valaki, hogy kölyök tápban miért nincs csirkementes??? Csak a felnőtté váláskor válik azzá???

De el ne felejtsem, hogy a bárányos rizsest drágábban el is lehet ám adni...

2013. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Várjál, ne haragudj.. a fehérjés kérdésed mellett elsiklottam :DDD


Az azért kihívás lesz, hogy fehérje se legyen benne :DD


... ne haragudj, de fehérje nélkül gyakorlatilag el is pusztul a jószág..

2013. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csirkés tápok (már az olcsóbbak) általában azért allergizálnak, mert csirke van benne de szó szerint. Csőr, toll mindenféle szemét. Sok olyan kutyáról hallottam, ami allergiás volt a csirkés tápokra, de pl egy csirkemelltől semmi baja nem volt. Amúgy ár/érték arányban talán a Brit Care a legjobb
2013. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez akkor jó a kölyökkutyának: [link] ?
2013. márc. 6. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább a kutya méretéhez igazodó tápot ajánlanék, amit linkeltél az minden fajtának jó elvileg. A kutyák átlagos felnőttkori súlyához igazodva szokták ezeket csoportosítani, én spec csak a nagy testűeket tudom ezek a 25kg vagy afelett. De utána tudsz nézni, hogy a tiéd minek számít. Ez már csak azért is fontos, mert teljesen más arányokban kell pl fehérje egy nagy testű, és egy kis testű kutyának.
2013. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha kísérletezel a tápokkal, nem biztos, hogy mindenkinek ugyanaz válik be. Mi pl. Canun-nal etetünk felnőtt kora óta. Addigra egy pár tápfajtán már túl voltunk, főleg a drágább fajtákon, mert a kutyánknak a legjobbat akartuk, de sajnos nem biztos, hogy a drágább a jobb. Nekünk a Canun bevált, és akinek eddig ajánlottam, azoknak is. Az ára pedig szerintem elég baráti, bár náluk inkább nagy kiszerelésű tápok vannak. Viszont van konkrétan kistestű kutyának való is, asszem az 3 vagy 4 kilós. De hiába írogatok róla, meg kell próbálni. :) Biztos vannak még sokkal-sokkal jobb tápok, de ár-érték-minőség arányban nem nagyon tudok... A Brit is jó, de drágább. Pláne a Britcare..
2013. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!