Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos bichon bolognese...

A 3 hónapos bichon bolognese kutyámnak pirosas színű hasmenése volt. Mi lehet a baj? Van okom komolyabb aggodalomra?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megkérdezném telefonon az orvost minél hamarabb. Így nagyon nehéz megmondani, akár parvo is lehet... Orvossal konzultálni, és majd ő megmondja mit kell tenni. Nem játék.
2013. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar a pirosas színű? Oltásai megvannak? Milyen tápot kap?
2013. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármi baja lehet, a gyakran halálos kimenetelű parvotol kezdve bármi. Szóval nagyon sürgősen menjetek állatorvoshoz!
2013. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:
Ugye azóta már jártatok állatorvosnál? Mit mondott?
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tegnap délután azonnal elvittem. Kapott antibiotikumot és más gyógyszereket. Hazavihettem, de nem evett és ivott tegnap óta, úgyhogy ma apu visszaviszi, mert tegnap azt mondta a doki, hogyha hány vagy megy a hasa, akkor vigyük vissza infúzióra, de ha nem iszik akkor is kiszárad. Select Gold Junior Mini tápot eszik illetve Select God konzervet is szokott kapni.
2013. márc. 7. 09:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Oltásai rendben vannak? Hányat kapott és milyeneket?
2013. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Eddig minden oltást megkapott, amit lehetett. Múlt héten volt a kombinált oltása, mikor betöltötte a 3 hónapot.

De már szerencsére jobban van, tegnap még kaptam az orvostól antibiotikum tablettálkat 2 napra, amit még be kell neki adnom. Már eszik, iszik és kis rosszcsont, mint korábban. Köszönöm a segítségeket. Valószínűleg nagyobb volt az ijedelem, mint a baj... : )

2013. márc. 8. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó, örülök, hogy jobban lett a kutyus :)
2013. márc. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!