Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a következménye?

Mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy a kiskutyánk tegnap megevett egy fogpiszkálót( töltött hús volt vele összetűzve). Nem biztos hogy volt benne, de lehet. Eddig semmi nem történt. Ha baj lesz belőle, hogy lehet segíteni rajta?

2013. márc. 6. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elviheted orvoshoz...
2013. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy ahogy az első írta, vagy mégis milyen bűvésztrükköt vársz?
2013. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is úgy gondoltam, hogy elviszem, de mit tudnak csinálni vele? hogy veszik ki? honnan tudják ,hogy éppen hol tart?
2013. márc. 6. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Röntgen, aztán kiműtik. Nem várják meg amíg kipukkasztja a belét vagy a gyomrát.

De nem hinném h lenyelte. Akkor már a torkán akadt volna és nem itt kérdeznél. Keresd meg a fogpiszkálót, hát ha még is meg van valahol.

2013. márc. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk a cicánk egyszer lenyelt egy varrótut. mi csak 1 percet töltöttünk a tu kersésével és mentünk az állatorvoshoz azonnal, amikor nem találtuk meg a tut. megröntgenezték és bizony a gyomrában volt már.......szerencsére a nyelocsovét nem sértette meg de bármikor átszúrhatta volna a gyomrát vagy a beleit, ahogy halad lefele, szóval azonnal meg is mutötték! minden jól sült el, én elvinném orvoshoz, mert egy fogpiszkáló is ugyanúgy okozhatsérülést az állatban....
2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A kutyánknak még mindig semmi baja szerencsére. Ha meg is ette lehet, hogy megrágta és így nem lett baj belőle.
2013. márc. 8. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!