Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova adjam adóm 1%-át?

Hova adjam adóm 1%-át?

Figyelt kérdés

[link]


Erről hallottam jókat.

Olyannak szeretném adni, ahol kutyákkal és macskákkal is foglalkoznak.



2013. márc. 6. 21:41
 1/8 anonim válasza:
100%

ezek szerint már döntöttél amúgy :)

Nem ismerem őket, de ha így gondolod add nekik.

2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Shih-Tzu fajtamentőknek adom majd, ha megírom. (Osiris alapítvány azt hiszem. )

De szerintem akárkinek is adod, nemes célt szolgál majd. Jobb, mintha az állam zsebében marad.

2013. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Add ide nekem
2013. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a Bottyán Equusnak adom :)

Kutyákat, lovakat, cicákat mentenek főképp, de szamár, baromfi is van náluk ill. nyuszik is :)


[link]

2013. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a váci menhelynek adom, velük volt már nagyon jó tapasztalatom (konkrétan 20 hely közül az egyetlen, akik befogadtak egy talált rotit), nagyon segítőkészek és lelkiismeretesek. A honlapjuk alapján macskákkal is foglalkoznak.
2013. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyömrői Árvácskák. Nagyon rendesek, és kell nekik a pénz.
2013. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Valletta ***** válasza:

Én az Orosházi Állatmentőknek adom: [link]

Főleg balesetes és beteg kutyáik vannak.

2013. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én minden évben más, állatokkal foglalkozó alapítványnak adok.


Jelenleg ide:


„Ha esetleg még nem tudod, kinek ajánld föl adód 1%-át, kérlek gondolj a gazdátlan sérült állatokra, akiket Te is láthasz kóborolni, sántikálni az utak szélén.

A Pro Canibus Alapítvány 2000 óta gyógykezel és juttat gazdához sérült, beteg állatokat.

Biztosan Te is tudod, hogy az állatok gyógyításához felhasznált gyógyszerekre, implantátumokra nem jár TB-támogatás, mindent teljes áron kell kifizetni.

Az elmúlt évek során ezres nagyságrendben segítettünk gazdátlan, kóbor állatokon.

Ne keresd hirdetéseinket óriásplakátokon, nekünk nem jutna ilyesmire.

Itt minden fillért az állatokra költünk. Nincs tiszteletdíj, nincs költségtérítés, munkatársaink társadalmi munkában teszik, amit tesznek.

Gyere el, Téged is szívesen látunk, bármikor megnézheted munkánkat, milyen állatokat és hogyan gyógyítunk!

További információkat találsz rólunk a www.procanibus.shp.hu oldalon.

Hidd el, a Te 1 %-od is megmenthet több életet a keserves haláltól!”

2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!