Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma 19. 00-kor kiszökött a...

Ma 19. 00-kor kiszökött a benti kiskutyám, azóta nem jött haza. Ma éjjelre azt terveztem, hogy nem alszom, hátha kapirgálni fogja az ajtót. (úgy jelez, ha beakar jönni. ) Ez jó ötlet, vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Nem tudnék nyugodtan elaludni,azóta is csak sírok,mert nagyon féltem!:(

2013. márc. 6. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ahelyett, hogy gép előtt ülsz és irkálsz ki ilyeneket, inkább eredj ki és keresd a kutyádat... Legalább egy környéken nézz körül.
2013. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hát mondjuk kimehetnél és hivhatnád, esetleg megkérdezhetedd volna a szomszédokat hogy nem e látták.... vagy mondjuk körbe járni a környéket hogy nem e találod meg...


legalábbis én ezt tettem volna, nem otthon ülök és sírok hogy mi legyen

2013. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Kertes házban laksz? város? vagy milyen környéken?

Én néha néha kikukkantanék és körbenéznék,sétálnék egyet nem-e látom meg valahol. A kaparás nem biztos, lehet nyüszög majd vagy valami. Lehet ismerős környékre ment, ahol már járt és felismeri a szagokat.

2013. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok ,városban lakunk ,de egy olyan helyen ami az erdő közelében van! A kutyus sokszor ki szokott menni,nem tudom,menjek ki most szerintetek?
2013. márc. 6. 22:46
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Sírás helyett készíts plakátokat, és rakjad ki , ahova csak tudod. Állatorvosoknak is kell adni. Gondolom, chipes volt. Így be kell az orvosnak jelenteni, hogy írja be az adataihoz a nyilvántartásba, hogy elveszett.
2013. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül semmiféleképpen ne menj ilyen későn már. Kérd meg szüleidet, hogy kísérjenek el.

Hívogassátok, hátha előjön. Kaja legyen nálatok, hátha megérzi a szagát messziről. (pl virsli, parizer)

Ha reggelig nem kerül elő, akkor viszont plakátoljatok, állatorvosoknak szólni ( chip ilyenkor jó ha van a kutyában), helyi gyepmesternek, menhelyeknek is szólhattok.

2013. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt írtad, h "kiskutyám", Kistestű kutya, vagy kölyök kutya?

Mert ha kölyök, még nem lehet messze. Szüleiddel talán még megtaláljátok. Nem megy messze attól a helytől, ahonnan enni kap.

De az is lehet, h ha kölyök még, h valaki már megtalálta és "zsebre tette". Ez már csak akkor derül ki, ha a megtaláló orvoshoz viszi.


Remélem megtaláljátok! Szorítok!

2013. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
olvastam hogy 14 éves vagy akkor gondolom egész biztosan fent vagy a fb közösségi oldalon. tölts fel oda képet a kutyáról leírva minden lényeges adatot és kérd meg az ismerőseidet hogy osszák. sok kutyát megtalltak már így :) szurkolok hogy legyen meg és ha meglessz akkor azzal a kutyával foglakozni kell! sétáltatni is rendszeresen, azért szökik el. a kerítést kaput is tessék 100%osan szökhetetlenné tenni! a kutyust ivartalanítani. nem riasztgatni akarlak de pár napja láttam egy bizonyos fajtájú kutyusról képet, akit elütöttek pedig a gazdira többször is rszóltak hogy ne hagyja a kutyust megszökni. nem akarom leírni hogy milyen látvány volt az a szegény kutyus és hogy mi mindent írtak (ÉS PERSZE JOGOSAN) a felelőtlen gazdiról. tessék jobban odafigyelni, foglalkozni azzal a kutyussal nem csak dédelgetni kell!
2013. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"! A kutyus sokszor ki szokott menni"

Mért tud egyáltalán kimenni?

2013. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Meglett szerencsére,reggelre hazaért,farkas éhes volt,de szerintem más baja nincs:)

Köszönöm a hasznos válaszokat!

2013. márc. 7. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!