Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amerikai Staffordshire...

Az Amerikai Staffordshire Terrier kutyát ha 15 C-fokban megfürdetem akkor megfázik?

Figyelt kérdés
Meg fog fázni? ( azért akarom megfürdetni mert nagyon koszos :) ) előre is nagyon köszönöm. FONTOS!!!!
2013. márc. 7. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám. Megfáznak.
2013. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Gondolom lakásban fürdetnéd. Ha este fürdeted, alaposan áttörlöd és hajszárítóval megszárítod, majd másnap reggelig bent tartod, akkor semmi baja nem lesz
2013. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Robi.88. ***** válasza:
Csak a mikróba ne rakd be:)
2013. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat.

Az utolsó nagy volt XD. Nem, kint fürdetném de már bement karácsony előtt a tiszába, ( jó hideg volt a víz) és nem lett semmibaja. Akkor most nem tudom.

De azért nagyon köszönöm még egyszer

2013. márc. 7. 17:25
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az tök más, hogy sétán, futkározás közben megmártózik a hideg vízben!!! Argos-om is a -5 fokban kacsák után ugrott egyszer a jeges Dunába, de mivel 1 percet sem volt a vízben, az aljszőre meg sem nedvesedett :D

De az, hogy meleg vízzel megfürdeted, samponnal, bőrig ázik és kint hagyod az udvaron, az nagyon veszélyes!!!

2013. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem!

Akkor még várok.

Köszi nagyon szépen hogy figyelmeztettetek.

2013. márc. 8. 08:34
 7/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nincs mit...kimondottan csak kerti a kutyus? Egy éjszakát sem bírnál ki vele lakásban?
2013. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen kerti kutyus, kint lakik, de télen be jön sűrűn mert hideg van, nyáron azért mert forróság van.

Vele a legjobb bújócskázni meg fógócskázni XDDDDDD nagyon rafinált is van esze XDDD valamikor komolyan is szoktunk edzeni. Mindent meg veszek neki. Már nagyon sok játéka van.ű

De nagyon harcias is.

2013. márc. 8. 18:37
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Akkor simán bevághatod a kádba, ahogy az elején írtam :D
2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de már tegnap megfürdettük, 21 C fok volt.
2013. márc. 9. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!