Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha ugat a kutyám?

Mit tegyek ha ugat a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 1 és fél éves Labrador kanocskám, aki esténként sokat ugat már a szomszéd is feljelentett minket na tárgyalás lezajlott de megint megtette..:( De csak ő! A többi szomszéd nem szól... Anya azt mondta nem normális de én azért féltem a kutyim..:( Mit tegyek, hogy ne ugasson??
2013. márc. 7. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jó sokat kellene azzal a fölös energiával bővelkedő kanocskával foglalkozni. jó sok séta, sport, agymunka! plusz megtanítani letiltani erről a viselkedésről.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Vidd el délután sétálni, futtasd meg, játssz vele! El fog fáradni, és este aludni fog mint a bunda :)
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ugyan ilyen az én szomszédom is...

az én kutyám(4 éves szuka Labrador) csak őt ugatja meg senki mást, de mi nem foglalkozunk vele mert a tag minden nap részeg, cukkolja szerencsétlent és a kutyám fél tőle

2013. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De hiszen én minden nap foglalkozom vele ha suliból hazaérek játszok vele esténként bejön adok neki vacsorát de arra hátrafelé a kert hátsó felére ugat..nem tudjuk miért többször megnéztem, nincs ott semmi.. ma már rászóltam és abbahagyta..
2013. márc. 7. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyit foglalkozol vele amit leírtál, mert ez kb. SEMMI.
2013. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A kutya azért van, hogy ugatással jelezze, hogy ő bizony megvédi a gazdáit és a portát. Van akinek meg az az egyik kedvenc szórakozása, hogy feljelentget emiatt.
2013. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És mennyit sétálsz vele? Mennyit gyakorolsz vele, mennyit tanítod, mennyit viszed más kutyák közé? És az esetleg nem jutott még eszetekbe, hogy estére beengedjétek? Mivel a labik totál ember centrikus kutyák, nem elég nekik napi 3-4 óra a gazdával (de gondolom nálatok még ennyi sem jut ki szegénynek).
2013. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 08:40


igen, az teljesen normális ha valamit észlel azt jelzi. csakhogy a jó gazda kutyája amikor rászól a kutyára az abbahagyja mert megérti hogy nem kell ugatnia tovább. a gazdi szerint nincsen veszély. érdekes a szomszéd kutyájának be nem áll a szája mert azzal sem foglalkoznak. az enyém már nem is válaszol erre, csönben elvan. ha idegen jön hozzánk akkor szokott morogva ugatni de amint rászólok szintén abbahagyja. érdekes.

2013. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igenis foglalkozunk vele be nem engedhetem mert mindig bajt okoz, kinn van háza ott alszik esténként..
2013. márc. 9. 18:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit takar a foglalkozás? Mennyit sétál hetente? Milyen gondot okoz bent?
2013. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!