Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarja az összes staffi...

Miért akarja az összes staffi gazda, hogy az 1 évesnél fiatalabb kutyája egy kész izomkolosszusként nézzen ki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek!
2013. márc. 7. 21:57
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább nekik kellene feltenni.
2013. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Valletta ***** válasza:
100%
Mert meg vannak ijedve, hogy nem lesz elég menő a kutyájuk. Vagy hogy esetleg nem fajtatiszta, ami szintén egy reális félelem, de ennek elkerülésére még a vásárlás előtt kellett volna gondolni.
2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
mer azt hiszik hogy most ők a kemények de röhejes mikor feszítenek a miniatűr kutyáikkal
2013. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Staffi gazda vagyok, de nem izomkolosszus a kutyám :)


A környékünkön sajnos sok cigány él.

Úgy vettem észre, körükben nagyon népszerű ez a fajta és ezek keveréke, mivel ez számukra "kemény, harci kutya".

Ők azok, akik villogni akarnak az izmos kutyáikkal, lehet, hiányzó agysejtjeiket akarják kompenzálni a kutyájuk izomrostjaival...

2013. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Plusz nem sokat konyítanak az ideális fejlődésükhöz...
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Az 5ösnek igaza van. Nálunk is ez a helyzet. Plusz még a kutyáinkra is csibészelik őket...
2013. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

5-ös vagyok


Meg se tudom számolni hányszor akarták már megvenni a kutyám a cigányok!

Tetszik nekik, mert olyan kemény kutyának látszik.

Pedig kenyérre lehet kenni :))

2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

6os és 7es vagyok.


Örülj neki, hogy nem akarták ellopni. Itt előszeretettel lopkodják a kutyákat, vagy azért, hogy a kutyájuk azokon gyakoroljon, vagy épp azért, mert szebb, jobb mint az övék....

2013. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
ez nem feltétlen azért van mert menőzni akarnak vele. az én párom pl. azt tudta csak nehezen felfogni hogy a staffi ill. a pit fajtánál normális hogy kölyökként még kis "satnya" és hogy csak később fog majd úgy kinézni ahogy kell. ez főleg azért furcsa mert az összes többi fajtánál azért nincsen ekkora nagy különbség a kölyök és a már felnőtt kutya között. hiba volt jó helyről nap mint nap azt hallgattam hogy keverék mert nem úgy nézett ki mint a nagyok, persze életben nem volt ilyen kutyája és addig nem is hagyott békén amíg az egyik stafi tulajdonos ismerőse fel nem világosította őt ugyanerről. illetve közölte vele hogy ha kell előkeresi a kölyökkori képeit a kutyának de meg nem mondaná hogy a kettő kutya egy és ugyanaz. ez főleg az első ilyen típusú kutyák gazdiaival esik meg. én is amikor legelsőnek vettem staffit, törzskönyvvel, ugyanezt végigjártam. össze vissza nyúlt növéskor az a kutya én meg már mindennek láttam csak staffinak nem...
2013. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!