Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy van a kutya ivartalanítás...

Hogy van a kutya ivartalanítás után? Kábult? Fáj neki? Rosszul van? Hogy készüljek arra az időre? 20. -án megyünk a szuka kiskölykömmel ivartalanításra.

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 22:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
6 hónapos,nagytestű.
2013. márc. 7. 22:19
 2/28 anonim ***** válasza:

kábult lesz igen,benne lesz még az altató hatása,de fájdalmai nem voltak az én kutyámnak.

Ahogy ki ment az altató olyan volt mint altatás előtt:) Rosszul se volt,persze önkontrollja nincsen tehát maga alá pisilt meg bekakilt de ez normális.

Enyémet semmilyen formába nem viselte meg,heg se maradt utána,étvágya kitűnő lett,nincs több vérzés,bár csak 1x hagytam neki tök feleslegesen tehát nem kell félned.

Annyi hogy enni-inni nem ihat csak ha már teljesen magához tér.

Bár enni aznap ne adj akkor se neki,csak inni ha már tényleg teljesen éber.

2013. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Okés értem,akkor nem félek,enyém még nem tüzelt.
2013. márc. 7. 22:31
 4/28 anonim ***** válasza:
34%
6 hónaposan még nem lenne szabad ivartalanítani én úgy tudom!
2013. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
De, egész nyugodtan, nem kötelező megvárni a tüzelést.
2013. márc. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Valletta ***** válasza:
A műtét napján ne egyen, ne igyon. Azt majd az orvossal megbeszéled, hogy kábán vagy ébren fogod átvenni a kutyát. Ha még alszik, akkor a földre kell lefektetni, nehogy leesen ahogy ébredezik. Amíg nem olyan éber, mint egyébként, addig nem ehet, nem ihat, ha ez csak másnapra történik meg, az sem baj. Ha nyalogatja a varratot, akkor kérjél rá gallért, ha esetleg kaparja, akkor beszéld meg az orvossal, hogy valamivel át kell-e kötni, de ez elég ritkán fordul elő. Rosszul nem lesz, egy kicsit fájni fog neki, de ez minden.
2013. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Végül is, ha nem gond, hogy nem fejlődik ki rendesen, akkor nyugodtan...
2013. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Miért ne fejlődni ki normálisan?
2013. márc. 7. 23:36
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
Miért kell egy 6 hónapos kölykökkutyát kitenni ennek. Szerinted a szervezete miért rendezkedett igy be? Azokra a nemi hormonokra igenis szüksége van a kutyának ahhoz, hogy testileg, és szellemileg is kifejlődjön. nagy felelőtlenség. Várd meg mig 2 éves lesz.
2013. márc. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

A 9es válaszoló leírta, hogy miért kell megvárni, míg ivarérett lesz... Kellenek a hormonok a fejlődéséhez...


Nagyon felelőtlen vagy, ha most ivartalaníttatod...

2013. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!