Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van a környékünkön egy közepes...

Van a környékünkön egy közepes termetű, fekete kobor kutyus. Mar sokszor lattam de multkori kutyasetaltatasnal odajött hozzám. A menhelyek megtelve az a kis joszag meg ott barangol az utcakon. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés

Haza nem vihetem egyrész két nagy termetu kutyam van es az egyiknek nem volt szimpi a kis fekete masreszt 16 vagyok es szuleim nem engedtek . Ha felis iratom egy menhelyi varolistara es tegyuk fel bekerul honnan keritem elo? (mondjuk azt hiszem rajottem hol tanyazik) de egy kis kobor kutyusnal sose lehet tudni mikor jon ra a koltozhetnek...

ha esetleg valaki tudna neki gazdát az is nagy segitseg lenne. Budapest



2013. márc. 7. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a két menhelyet keresd meg, egyik sem szokta megtagadni a befogadást. Ideiglenes befogadóik is vannak.

[link]

[link]

2013. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ide is, a Facebookra is töltsd fel.

[link]

2013. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A noénál most ,,kutyastop" van. A kutyus várolistara kerulne es gondolom nem ő lenne az első, de mindenfélekeppen megprobalom. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. márc. 8. 06:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol van Budapesten belül?
2013. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16. ker
2013. márc. 8. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Jobb híján vidd be az "Illatosra" onnan az esélyes kutyákat kiviszik az állatvédők. Még mindig jobb esélyei vannak, mint az utcán.
2014. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!