Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen lusta?

Miért ilyen lusta?

Figyelt kérdés
A kutyám bichon havanese szertném ha lenne egy kiss mozgásigénye mert nem szeret sétálni se futkározni de játszani igen mivel lehetne rávenni hogy jöjjön? (szuka kutya 3 éves) kiskorában szeretett futni és sétálni is de már nem minden nap mentünk most is mennék de nem akarja

2013. márc. 9. 20:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen hogy nem akar menni. Márpedig ha menni kell akkor menni kell. legyél erős. Esetleg valami játékkal nem lehet rávenni?
2013. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hogyan álltok a súlyával?Rendben van-e a hátsó lába? Nem szokta felkapni néha járás közben valamelyiket?
2013. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
benti kutya minden rendben van vele orvos is nézte most arra gondoltam hogy teszek egy virslit a kezembe mert nagyon szereti
2013. márc. 9. 20:41
 4/18 anonim ***** válasza:
valami nem kerek egy kutyánál, amelyik nem akar kimenni sétálni. Lehet, a séta alatt éri olyasmi, ami miatt nem akar menni.
2013. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
egy kicsit félős
2013. márc. 10. 00:16
 6/18 anonim ***** válasza:
tudom hogy sokaknak a haj égnek fog állni a megmlített névtől, de én cesar millan egyik videójában láttam egy fekete azthiszem újfundlandi kutyát amelyik szintén ilyen volt. mire cesar visszadta a kutyát teljesen kicserélődött. szerintem ebben a kutyában (sejtésem szerint a nem megfelelő tartás következtében) elvesztek a "kutya ösztönök". ezt kellene újra előcsalogatni.
2013. márc. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
oké az használna ha vennék neki egy játékot és az udvaron dobálnám ? mert nagyon szeret játszani
2013. márc. 10. 11:33
 8/18 anonim válasza:
Nekem is bichon havanese szukám van. Nincs még egy éves, majd tavasszal, de ő mindig mozogna. De neki is volt olyan mikor egyáltalán nem volt kedve. Ha labdázol vele akkor az nagyjából minden testmozgást kielégít ami kellene neki :)
2013. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem rég jöttünk be az udvarról egy kicsit szaladgált de utána megunta és leült meg be akart jönni :(
2013. márc. 10. 18:22
 10/18 anonim válasza:
Mivel eteted?
2013. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!