Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Budapesten vagy...

Hol lehet Budapesten vagy Pest megyében kutya biztonsági övet venni (hám nélkül)?

Figyelt kérdés

Sokat keresgéltem, de nem találtam olyan boltot, ahol lenne. Van valakinek esetleg tapasztalata, ötlete?


Előre is köszönöm



2013. márc. 10. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem mert nem tartom jónak. a kutya biztonsági öv 1 eméteres övszersüség csattal a végén. ha fékezek a kutya ugyan úgy repül csak egy métert.


Én úgy csinálom hogy rájuk teszem a hámot. Vettem egy kicsi de erős nyakörvet. Bekötöm a kutya háta mögött a biztonsági övet. A nyakörvet átfüzöm a hám karikáján és a biztonsági övön egyaránt.. Szerintem így biztonságosabb mint az eredeti kutyás megoldás hiszen a biztonsági.


Azért gondolom mivel a kutya biztonsági övnek van 1méter holtjátéka addig ennek a megodlásnak csak 15centi.. és az közel nem mindegy.

2013. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem van egy biztonsági övem, és nekem nagyon bevált, de hozzámkerült még egy kutya és neki is kéne.. De hámja van, ezért vennék neki csak toldót.
2013. márc. 10. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak mondtam egy alternatív megoldást, ami szerintem biztonságosabb is ^^ hám nélkül webshopokból tudsz venni nézz körül utazás kategoriákban.
2013. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fressnapfban biztosan lehet venni, vagy nézd meg webáruházban.

Nekem olyan biztonsági hámom van, amihez nem kell. Van egy hurokszerű - nem tudom jobban leírni és azon kell átvezetni a biztonsági övet. :)

2013. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az Alpha Zoo-ban vettünk csak övet hám nélkül. Valami 8-900 forint volt tavaly. Arra kell figyelni, hogy az autóba csatlakozó rész melyik típusú autóhoz jó (van valami 2 autó, amelyikhez más becsatoló rész kell)

A miénk ilyen: [link]

2013. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Diesel23: remélem csak viccből írtad, hogy a kutya nyakörvén is keresztülhúzod a biztonsági övet.


Mit gondolsz, mi fog történni, ha hirtelen egy nagyot fékezel?


Elmondom: eltörik a kutyád nyaka.


Nehogy így kössétek be a kutyát!!

2013. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!