Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az egy éves németjuhászom alig eszik hetek óta. Először annak tudtuk be, hogy biztos nincs étvágya, megrontotta a gyomrát, de most már nagyon lefogyott. Az élénksége megmaradt, folyamatosan rohangál, láza sincsen. Tegnap észrevettük, hogy a székletében véres váladék van. Először a bélgyulladásra gondoltam, de utána néztem, és az nem lehet, mert be van ellenne oltva, és nem fekszik folyamatosan, nincsen láza.

2013. márc. 10. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól sejtem a parvovírus okozta bélgyulladásra gondolsz. a parvon kívül még több baktérium/vírus is okozhat bélgyulladást, ez csak egy a sok közül (egy nagyon veszélyes), de sajnos még oltva is elkaphatja. valószínűleg egyébként nem parvo, az nagyon megnyomja a kutyákat.

a legcélszerűbb állatorvoshoz vinni, sem a lefogyás, sem a véres széklet nem normális dolog. nem lenne szerencsés megvárni, míg jobban legyengül, akkor nehezebb lesz meggyógyulnia.

2013. márc. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orvosnál nem voltatok??!

Az enyémnek is pont ilyen tünetei voltak, mielőtt elpusztult. Pontosan ilyen!

Először kullancs csípésre kezelték, aminek következtében tönkre ment a mája. Aztán az állat orvos mérgezésre gyanakodott. De mire hatott volna az új kezelés elpusztult.


Múlt héten olvastam, h a kullancsoknak is van, egy új fajta, úgynevezett mutációja, amire nem használ a szokásos védőoltás sem. Pesten, Zuglóban ütötte fel a fejét először.

Irány az orvos! Nehogy úgy járjatok mint mi.

Szorítok. Remélem, nincs igazam és más baja van.

2013. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
féreghajtva mikor volt?
2013. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nem fordult meg a fejedben, hogy orvoshoz vidd? Nem fogod tudni meggyógyítani neten keresztül.
2013. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!