Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull tulajdonosok! A ti...

Pitbull tulajdonosok! A ti kutyátok is röfög? :D

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vajon a legtöbbjüknél, így van vagy csak ritkán fordul elő. Az enyém amikor szimatol meg amikor boldog, mindig ilyen mély röfögő hangot ad ki, és amikor alszik, mindig horkol. ( de ez nem olyan hang, mint a mopszoknál, vagy a francia bullyknál, amikor nem kapnak levegőt)

2013. márc. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Amstaffjaim vannak,és igen röfögnek! :) :)
2013. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem 2 pitbullom van és mindkettő ilyen, szinte állandóan röfögnek. :D
2013. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén amstaffom van, és igen, szokott pöfögni röfögni. Szerintem ez ilyen mittudomén milyen vonás, ami a bull típusú ebekre jellemző.
2013. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj de édes :) Nem mintha zavarna. Mielőtt megvettem anyu mondta, hogy reméli nem röfögős fajta, mert nem fogja bírni ha röfög, énmeg mondtam biztos nem. Hááát :D De csak nevetünk rajta
2013. márc. 10. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
ez az összes bull típusú kutyánál így van, röfögnek :)
2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem palotapincsi és angol buldog mix. kutyám volt. Annyira imádtam, mindig elnevettem magam amikor röfögött. Olyan fejet tudott vágni, hogy ha eszembe jut még mindig nevetnem kell.
2013. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 neger ***** válasza:
nekem egy amstaff cane corso mix-em van.ugyanigy furcsáltam mint te hogy "rotog" mi igy hivjuk xd.ha játszok vele,ha szimatol,vagy ha a hátán fekszik pláne de etttől semmi baja nincs igy érzi boldognak magát.ja és rettenetesen horkol.
2013. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!