Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 honapos pitem és...

Van egy 3 honapos pitem és egy 3 éves yorkim most nincs velük semmi gond elvannak együtt ez késöbb is igy lessz ha megnö a Pitbull?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Reménykedj benne. Szocializáld őket és légy falkavezér. Ha nem így lesz, a yorkinak annyi.
2013. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a pit került később hozzátok, már úgy nő fel, hogy ott a yorki, szerintem később sem lesz semmi gond. Nagyon sok olyat ismerek, hogy a nagyobb, erősebb kutya a fiatalabb, és soha nem bántja a kisebbet, hiába erősebb. Inkább gondoskodó és tisztelettudó lesz a yorkival.
2013. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen "párocskával" találkoztam a múltkor az utcán:) Egy hatalmas, tényleg az az igazi széles mellkasú csupa izom pitbull-t sétáltattak egy yorkival és megálltam megsimogatni a gyönyörűséget és megkérdeztem, hogy milyen a viszony a két kutya között. Mondták, hogy a yorki 7 éves a pitbull 2 és egyértelműen a yorki a főnök :D Nagyon jól el vannak együtt, de a mai napig megesik, hogy a yorki helyre teszi a nagyot és ő tudja is, hogy hol a helye :D Teljesen kikészültem , aranyosak voltak együtt :)
2013. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én ismertem egy yorki tenyésztőt, akinek volt egy pitbullja is. 4 évig megvoltak tökéletesen. Aztán egyszer mikor hazament, ott volt a 3 yorki széttépve.
2013. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel a pitbull a fiatalabb és úgy nevelkedik hogy mellette van egy másik kutya ezért valószínűleg nem fogja bántani,

de ebbe az előtt is belegondolhattál volna mielőtt elhoztad a pitbullt.

2013. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy ezt valaki megállapítsa, jósnak kell lenni, de inkább arra készülj hogy bántani fogja.


Lehet itt szocializációt meg ilyeneket emlegetni, de fel kell fogni hogy a pitet nem arra tenyésztették ki hogy békében éljen a többi kutyával.


Egyébként egy ilyen kis kutyának mint a yorki okozhat sérülést úgy is hogy nem akar, tudok olyan sztorit hogy a pit szuka figyelmeztetőleg odakapott az őt piszkáló kis whippetnek, amitől a whipinek eltört az állkapcsa.


Szóval felügyelet nélkül egyedül hagyni őket ha a pit elkezdi érezni magában a csít, istenkisértés...

2013. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!