Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy 9 éves ivartal...

Szerintetek egy 9 éves ivartalanított szuka kutyus jól kijönne egy 1 éves ivartalanított kannal?

Figyelt kérdés
Örökbefogadáson gondolkozunk, igazából azért merült fel ez a kérdés, mert nyilván a 9 éves kutyusom már nyugisabb, többet alszik, az 1 éves pedig éppen a kamaszkorát éli, pörgős, energikus kutya. Nem tudom, hogy így megférnének-e egymás mellett? Vagy jobb lenne egy korban közelebbi, nyugodtabb kutyust befogadni a sajátom mellé?

2013. márc. 11. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt így nem lehet megállapítani, el kell vinni az idős kutyust, amikor kiválasztjátok a másikat, hogy hogy viszonyulnak egymáshoz, és kell találni olyan helyet, ahol összeismerkedhetnek (pórázon a menhely előtt pl.) Tudni kell, hogy a kutyád mennyire szereti a többi kutyát stb. szóval sok mindentől függ..
2013. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Valletta ***** válasza:
Helyre fogja tenni az új kutyát ha már elege lesz belőle, ne aggódj. Nyugodtan hozhattok mellé fiatalt.
2013. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bozsikrisz ***** válasza:
Milyen fajta kutyákról van szó?
2013. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő uszkár. Már régóta szerettem volna egy második kutyust, és most, hogy láttam ennek az egy éves kutyusnak a hirdetését, elkezdtem komolyan gondolkodni az örökbefogadáson.

Természetesen megpróbálnok előtte egy találkozót (bár sajnos messze van tőlünk a kicsi), de kíváncsi voltam, másnak esetleg van-e tapasztalata...

2013. márc. 11. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!