Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász szukának milyen...

Német juhász szukának milyen nevet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne amit a kutya könnyen megjegyez olyan amiben kevés a magànhangzò nekem a Gréti tetszik szerintetek? De ìrhattok neveket nagyon megköszöném !
2013. márc. 11. 12:24
 1/5 anonim válasza:

Első blikkre azt mondanám, hogy a külföldi, vagy nem túl gyakori nevek közül választanék, mert akkor nagy a valószínűsége, hogy nem botlasz bele olyan személybe kutyasétáltatás közben, akinek ugyanaz lenne a neve. Bár semmi nem biztos.

A Gréti szép név, de nekem mondjuk van két Gréti ismerősöm is, nekem nem jutna ezért eszembe ezt a nevet adni a kutyámnak. A mi kutyánk neve egyébként Milka, mert az apjának olyan foltjai voltak, mint egy tehénnek, és gondoltam, hogy ezt a nevet nem sokan adnák a kutyájuknak. :P

(Ehhez képest találkoztam ilyen nevű kutyával is.)

2013. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Gréti cuki:) Az én kuttyomat Brooklynnak hívják, Bubunak becézzük:)
2013. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kíra!

Vagy Lujza :P

2013. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Netti


(A Gréti jó név.)

2013. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászom most 9 hónapos,Majának hívják.
2013. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!