Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 és fél éves keverék kan...

3 és fél éves keverék kan kutyám miért rohan el a lányok után? Eddig soha nem csinálta. Hogy szoktathatnám le róla?

Figyelt kérdés
Nem megy messzire, látótávon belül marad, ha hívom visszajön, de újabban ezt csinálja.

2013. márc. 11. 14:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 100%-os , tökéletes kutya. Még akár egy idősebb is, amelyik az évek során bizonyítottan nem csinált meglepetést, az is kitörhet bármikor. Olyan nagy nehézség forgalmas, veszélyes helyen azt a pórázt a kezedben tartani. Pórázon is mehet a kutya úgy, mintha nem is lenne rajta. Nem kötelező feszesen tartani, mert éppen pórázzal van vezetve.

Az, hogy nincs futtató, miben befolyásolja azt , hogy főleg forgalmas utcán ne legyen pórázon a kutya? Kétlem, hogy az ilyen útvonalon rohangálhatná ki magát.

2013. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

Hahaha. :D Itt a környéken van két nagytestű röfi kutya. A mi kutyánk imádja őket, mi szoktunk néha megriadni, hogy most... morgott vagy csak röfögött a másik kettő? XD


A mi kutyánk nem szokott morogni rájuk, le se kakálja általában ha egy kutya messzebbről neki akar rontani. Csak néz, hogy ennek meg mi a fene baja van..?


Kicsit más téma:

Viszont valamelyik nap az utcán vártuk a buszt egy barátnőmmel, a kutya meg elkezdett halkan morogni. Rá 2-3 percre megjelent pár tizenéves suhanc, aki menőnek és részegnek tartotta magát 3 sörtől... elkezdtek kiabálni meg rugdostak a táblát, a kutyám meg morgott. Tuti őket érezte már előtte is. :O

2013. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pont nem forgalmas helyen van a kutyafuttató, nyilván nem a Keleti legforgalmasabb helyén fogom elengedni póráz nélkül, de gratulálok, hogy kb zéró tudással ítélkezel.
2013. márc. 11. 14:58
 14/19 A kérdező kommentje:

Enyém tökre bírja a részegeket :D mindig megy oda barátkozni velük. :D

mondjuk oké, múltkor ő is megmorgott egy embert az utcán, nekiállt ingerelni őt, de akkor már elküldtem a fenébe az illetőt én is :D

2013. márc. 11. 15:00
 15/19 anonim ***** válasza:

ma 14.58

Idézem:

"

Vissza tudom hívni, persze, csak eddig a járdán maradt, de mostanában ha tüzelő lánykát lát (valamiért csak a magyar vizsla lánykák izgatják fel ennyire:D), kb az úttesten is átszalad."

Ha futtatóban engeded szabadon, miként tud elszaladni? ha viszont nem futtatón mész vele, na...arra volt a póráz ajánlat.

2013. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az úttest terminus itt kb 2 m széles utat jelent, nem a hatsávos autópályára kell gondolni. -.-
2013. márc. 12. 08:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Jár arra autó? Gondolom igen. Onnantól egy engedetlen kutyát elengedni ott nagyon nagy felelőtlenség.
2013. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Elég ritkán jár, és nem engedetlen. :) Azóta köszönjük, megoldódott a probléma, voltak hasznos válaszok.

Akik meg leragadtak a lényegnél, holott többször elpofáztam, mi a helyzet, gratulálok.

2013. márc. 12. 21:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért vicces, hogy pont az a kommentem van lepontozva, amit már nem konkrétan a kérdésre válaszolva írtam, hanem mert közben dumáltunk másról is... :D
2013. márc. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!