Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés

tök mind1, hogy nagy, kicsi, közepes.

Ne "őrüljön" meg ha erdőt lát (előző kutyámmal így szívtuk meg, ugyan is erdő mellet lakunk és állandóan kiszökött.:|)

lehessen vele jó sokat futni, és szeressen ember közelében lenni, és legyen tanulékony.:) 15L



2013. márc. 11. 15:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és más állatokkal is jól kijöjjön.:D
2013. márc. 11. 15:11
 2/11 A kérdező kommentje:

mi a Samoyedre és a golden retrieverre gondoltunk.:D

de ajánljatok ti is.:D

2013. márc. 11. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

,,állandóan kiszökött"

Nagyon NAGYON kevés az olyan kutya amelyik nem szökik ki. Úgy lehetne megakadályozni ,hogy nem adsz neki lehetőséget arra ,hogy kiszökjön. Kutyatartónak aranyszabály ,hogy erre figyel szinte a legjobban.

Az pedig,hogy megőrül-e ha erdőt lát,nem fajtától függ,hanem egyedtől. A Samoyedet ilyen célra nem ajánlom. A keverék nem jöhet szóba?

2013. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát a volt kutyám szinte repült minden hova ugrálva ment.:"D

aztán vagy 60x megcsináltuk a kerítést szóval lehetetlen lett volna kiszökni (tényleg) ő megtette..:|

persze szóba jöhetnek, csak kutyafajtákat akartam volna kérdezni, hogy milyenek léteznek amik kb. ilyenek (fönt).:D

és Goldi?

2013. márc. 11. 18:20
 5/11 Anna1999Gitta válasza:
100%
Ajánlom a labradort hisz nagyon tanulékony és szelíd, de mégis nagy mozgásigénye van. Bár a golden retriver is tökéletes választás lenne.
2013. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2013. márc. 11. 18:47
 7/11 A kérdező kommentje:
és Border Collie? :D
2013. márc. 12. 14:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran vittétek és mennyi időre sétálni?
2013. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
minden nap,de nem tudom , hogy hányszor már nem igazán emlékszem 5-6 éves voltam.:| és én is csak néha kísértem el anyum.
2013. márc. 12. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:

De ezzel a kutyával már te (is) foglalkoznál és vinnéd sétálni?

Csak mert a Border Collie nagyon nagy mozgásigényű, akkor már inkább Goldi.

2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!