Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelkiismeret furdalás! A...

Lelkiismeret furdalás! A Többi lent!?

Figyelt kérdés
Most veszítettem el 6 éves Westie kiskutyámat, és nem tudom feldolgozni,nagyon szerettem. Most szeretnénk venni 2 új kis Westiet. Csak nem tudom,hogy mit szólhat hozzá a kis Westiem,aki már a többi családtagjával futkározik egy más mezőn,hogy most hozunk a helyére 2 kis csöppséget. Nagyon rosszul érzem e-miatt magam. Mit tanácsoltok?
2013. márc. 11. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy 1-et vegyél egyszerre, és minőségi tenyésztőtől, hogy ne 6 évig éljen, amikor 12-16 év az átlag.
2013. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vírust kapott el,falun élünk több kutya is beteg volt a napokban. Debrecenből vettük.Sajnos nem lehetett rajta segíteni,pedig vittük orvoshoz.
2013. márc. 11. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell rögtön kettő??
2013. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is elég lenne egyszerre egy, mint tudod, egy kutya sok foglalkozást igényel.
2013. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én véleményem, de szerintem két kutyát egyszerre sosem lehet úgy szeretni, mint egyet. Figyelem, törődés, idő, játék, pénz, kötődés mind megoszlik, és tegye mindenki a szívére a kezét - soha nem egyformán. Szerintem ha nagyon szeretted ezt a kiskutyát, csak egyet vegyél helyette, hogy az új kutyust is legalább annyira tudd szeretni, foglalkoztatni és kötődni hozzá, mint az előzőhöz.
2013. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Nem ajánlom, hogy egyszerre nevelj két kölyköt...két kölyök tripla meló, mint egy :D könnyen lehet, hogy egymást tekintik majd falkavezérnek, egymáshoz kötődnek majd jobban, nem hozzád...ha már 10-12 hónaposan jól nevelt lesz az első, akkor szerezhetsz be szerintem másikat
2013. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bozsikrisz ***** válasza:

Te írtad azt, hogy a kutyád elkapott egy vírust, miközben az utcán kóborolt?

Azt javaslom vegyél egyet, a másik árából pedig csináltassátok meg a kerítést...

2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az utcán kóborolt!!! Mamámnál volt épp, és a kertbe leszökött ami végig van kerítve,de a kóbor kutyák kikezdték egy helyen és ott ment le. Mi előtt megszólalsz gondolkodj már, és van kerítés(kovácsolt vas) -,-"
2013. márc. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!