Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni a kutyámmal...

Mit lehet csinálni a kutyámmal? (amstaff)?

Figyelt kérdés
Van 1 amstaffom és a házba lakik egy olyan ember akinek nagyon dohány szaga van és hetente 1 szer fürdik vagy még annyiszor sem!!!Általában be is szokott pisálni...Nagyon undorító egy ember!!Ebből csak azt szeretném kihozni hogy nem-e iritálja a kutyát a szag meg hogy kiskorában sem szóltak hozzá 1 jó szót sem. Mindíg csak arréblökték vagy lekiabálták a kutyát! Meg mankóval ütögették hogy menjen arrébb! .Az illetőt meg is harapta 1 szer de akkor is a tökét célozta a kutya! És azóta is utálja azt az embert!(ez végett bezárva kell tartani!)Mik kellene csinálni hogy ne bántsa? (SAJNOS EL AKARJÁK ALTATNI A SZÜLEIM!) Ha valakinek kell a kutya az írjon email-ba! még ezen a héten mert utána sajnos már késő lesz! :-(

2013. márc. 11. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
El kell altani sajnos :'(
2013. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nevelés kell hozzá, de elég rendesen. A másik meg az, hogy a rengeteg mozgás megvan a kutyának? sok amstaff azért hisztizik mert nincsen lemozgatva. Nekem is amstaffom van, itt is utálták a házban, de mivel problémamentes ezért megbékéltek vele. Kutyaiskolába menj vele legelőször ott egy valami olyan képzésre kéne menni ahol megtanulod irányítani és a kutya is szocializálódik, felhagy az agresszív szokásokkal. ha kérdésed van privátban irj
2013. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
figyelj kicsit akármilyen gusztustalan ember is az akit megharapott,és akármennyire is ragaszkodsz hozzá,nehogy már egy kutya elsőbbséget élvezzen egy emberrel szemben..ha megharapott valakit akkor vesznie kell..ennyi..mi lenne ha a te farkad kapná le az már nem lenne poén?
2013. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kutyát elaltatnának ami harap a panellakó padlócirkálók 90%-a már nem élne. Csak azok kicsik, és nem fáj igazán ha megharap. Viszont ők sem jókedvükből harapnak, megvannak a jó okai. (Mozgáshiány, nevelés (általában teljes) hiánya). Nem tudom, hogy a te kutyád esetében ezek megvannak-e, de ha rátudod venni a szüleidet, hogy még nem késő a kutyát megjavítani, ha elviszitek egy kutyaiskolába (esetleg magán oktatóhoz, de az drágább, nem tudom, ez akadály-e). Meg ugye írtad, hogy nem volt megfelelően szocializálva és verték, ne ezen a kutyasuli pont segítene! Ha azonban nem egyeznek bele a szüleid, fajtamentést mindenképp hívd fel (ez lenne a legjobb, persze ha befogadnák), vagy egy menhelyet (ne sintértelepet, ott altatnak). Bár lehet lesz olyan önként jelentkező, aki a kutya problémái mellett is vállalja, de általában sok jelentkező nem akad (aki nem szaporító, vagy viadalra szeretné vinni). Mindenesetre hirdesd meg minél több helyen, ahol csak tudod, neten, újságban stb.
2013. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos a pénz nagy úr ezért nem tudom hogy lehetne megoldani a kutyaiskolát!Nem tudom hogy mennyire számít az hogy akit megharapott az epilepsziás!(De akkor se kellett volna harapnia!)Úgy kezdte a kutya hogy a papucsával akart játszani és le akarta szedni a lábáról a papucsot! Hát igen keveset mozog és mivel nem lehet kiengednem csak láncra kötve.ezért keveset tudok vele foglalkozni!Nem szívesen adom menhelyre mert gazdit keresek neki!Most megpróbálok vele többet foglalkozni.A fölöttünk lévő mezőn egy kicsit futtatnom kell.kicsit ki kell fárasztanom... esetleg kis súlyhúzás de azt is az alapoktól kezdeni!ha nem javul a helyzet akkor gazdit kell neki keresni!Sajnos már nagyon megszerettem ezt a kutyát nem szívesen válnék meg tőle.
2013. márc. 12. 15:06
 6/6 pál123 ***** válasza:
Hello szerintem lehet belöle meg nagyon kedves kutya is csak ereznie kel hogy biztonsagban van meg hogy mostantol te vagy a gazdaja foglalkoz vele jac vele ozt minden rendben lesz am azt hoza teszem hogy az ijen kutyakat lancra tenni nem valami jo meg oldasd mert ezek meg vadulnak töle inkab hagy szaladgaljon az udvaron vagy probald meg meg oldani de szerintem ha fogol foglalkozni vele minden rendben lesz
2013. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!